Nowości

Apple AirPods Max: jak kupić

Po wielu miesiącach plotek Apple oficjalnie ogłosił AirPods Max, własne nauszne, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów. To pierwsza para słuchawek z redukcją szumów z logo Apple. Kosztują 549 USD i są już dostępne w przedsprzedaży, a wysyłka zaplanowana jest na 15 grudnia.

W przeciwieństwie do AirPods i AirPods Pro, AirPods Max są dostępne w wielu kolorach (ciemnoszary, srebrny, niebieski, zielony i różowy). Posiadają wysokiej jakości dźwięk, adaptacyjny korektor, aktywną redukcję szumów i dźwięk przestrzenny. Apple twierdzi, że słuchawki zapewniają 20-godzinną żywotność baterii przy ładowaniu przez złącze Lightning firmy Apple, a nie przez kabel USB-C. (Nie, klocek do ładowania nie znajduje się w pudełku).

Niedługo sprawdzimy nowe słuchawki bezprzewodowe, ale jeśli chcesz złożyć zamówienie z wyprzedzeniem, poniżej znajdują się sprzedawcy, którzy obecnie mają dostępne listy produktów. Obecnie tylko Apple wystawiło je na sprzedaż, ale spodziewamy się, że Best Buy i inni detaliści wkrótce je opublikują i zaktualizują ten artykuł, gdy to zrobią.

AirPods Max

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowe słuchawki nauszne Apple z aktywną redukcją szumów, adaptacyjnym korektorem i dźwiękiem przestrzennym. W przeciwieństwie do słuchawek AirPods i AirPods Pro, AirPods Max są dostępne w pięciu różnych kolorach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook