Gry

Apple AirPods Max są tańsze o 30 USD w Amazon i Best Buy

Słuchawki AirPods Max firmy Apple są dziś o 30 USD tańsze niż zwykle w Amazon i Best Buy. Zwykle 549 USD, każda opcja koloru to 520 USD (Best Buy ma większość, ale nie wszystkie kolory w tej cenie). Czy warto je kupić nawet przy tym nieco bardziej przystępnym koszcie? Jeśli jesteś wymagającym klientem poszukującym niezrównanego wzornictwa i jakości wykonania, a także doskonałej jakości dźwięku i łatwości obsługi, być może będą dla Ciebie tego warte.

Ta cena jest o setki wyższa niż w przypadku słuchawek Sony WH-1000XM4 i słuchawek Bose z redukcją szumów 700, które będą bardzo dobrze służyć większości ludzi. Mój kolega, Chris Welch, zauważa jednak w swojej recenzji, że AirPods Max są trudne do pokonania w drobnych szczegółach, które mogą mieć duży wpływ na codzienne korzystanie z nich. Rzeczy takie jak wygoda, intuicyjne sterowanie Digital Crown, łatwe przełączanie urządzeń i przestrzenny dźwięk dają im ukłon w porównaniu z innymi opcjami.

Apple AirPods Max

Ceny brane w momencie publikacji.

AirPods Max firmy Apple charakteryzują się wzorową jakością wykonania, fenomenalnym dźwiękiem i nadążają za najlepszymi funkcjami redukcji szumów.

Jeśli chcesz wydać znacznie mniej niż koszt AirPods Max dzisiaj, mamy inne oferty, które możesz pokazać, takie jak ta na cyfrowy mikrofon pojemnościowy Shure, który można podłączyć przez USB lub Lightning dla produktów Apple. Jest dostępny za prawie połowę taniej w Guitar Center za 55 USD (zwykle 100 USD). To jest Motiv MV5, który strona wymienia jako model poprzedniej generacji. Oferuje monitorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym za pomocą gniazda 3,5 mm i może łączyć się z urządzeniami PC, macOS, Android i iOS, które korzystają z portu Lightning.

Jeśli nadal grasz na PS4, przystawka przycisku Wstecz do kontrolera DualShock 4 może być interesująca. Pierwotnie 30 dolarów, w Target to tylko 15 dolarów. Akcesorium mocuje się na dole i zapewnia dwa przyciski wiosła, które można zmapować, aby aktywować dowolny przycisk na kontrolerze. Na przykład, jeśli klikanie R3 jest dla ciebie denerwujące, po prostu zmapuj go na jedną z wioseł. A może to jest miejsce, w którym chcesz, aby jedna ze strzałek D-pad została delegowana.

Nasadka przycisku tylnego Sony na PS4

Ceny brane w momencie publikacji.

Załóż to akcesorium na DualShock 4, aby dodać dodatkowe przyciski, które mogą mieć duży wpływ na sposób grania w ulubione gry.

Monitor fitness Charge 4 Fitbit spadł do 100 USD w Amazon i Best Buy (pierwotnie 150 USD). Ten model jest dobrym wyborem dla osób, które chcą kompleksowego śledzenia bez potrzeby posiadania większego, droższego smartwatcha. Posiada wbudowany GPS do śledzenia spacerów, biegów i przejażdżek rowerowych, a także pulsometr i obsługę płatności zbliżeniowych. Zarówno czarne, jak i bordowe modele są przecenione w Amazon i zawierają małe i duże opaski w pudełku.

Fitbit Charge 4

Ceny brane w momencie publikacji.

Fitbit Charge 4 ma wygląd poprzedniego modelu, ale jest wzbogacony o wbudowaną kontrolę GPS i Spotify, a także obsługę Fitbit Pay, inteligentne budzenie i czujnik tlenu we krwi. Żywotność baterii może trwać do siedmiu dni lub do pięciu godzin przy ciągłym korzystaniu z GPS.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook