Różności i nowinki technologia

Apple AirPods Pro z powrotem spadły do ​​200 USD w B&H Photo

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli szukasz pary AirPods Pro, ale nie chcesz płacić pełnej ceny 249 USD, możesz je teraz kupić za 200 USD w B&H Photo.

Nie jest to jednak najniższa cena, jaką widzieliśmy. Na początku tego miesiąca spadły do ​​190 USD, ale poza tym 200 USD za flagowe, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Apple to nadal dobra okazja, jeśli przegapiłeś podczas Prime Day.

W przeciwieństwie do standardowych słuchawek AirPods, które mają „jeden rozmiar pasuje do większości”, AirPods Pro mają konfigurowalne dopasowanie, które obejmuje trzy różne rozmiary silikonowych końcówek, co ułatwia dopasowanie słuchawek do uszu. AirPods Pro zawierają również więcej funkcji premium, których nie ma w AirPods, takich jak aktywna redukcja szumów, lepsza jakość dźwięku oraz etui do ładowania bezprzewodowego. Mój kolega, Chris Welch, uważa, że ​​AirPods Pro to słuchawki, które ludzie powinni kupować, jeśli posiadają jakiekolwiek produkty Apple.

AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym. Teraz 200 $ w B&H Photo do wyczerpania zapasów.

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów B&H Photo, więc jeśli chcesz kupić te wkładki douszne, nie zwlekaj z zakupem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook