GryNowości

Apple AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego będzie dziś kosztować 108 USD w Walmart

Jeśli to przegapiłeś, Best Buy uruchomił kilka nowych ofert w Czarny piątek z dnia na dzień. Jest tam wszystko po trochu, w tym oferty na telewizory OLED, obniżki cen bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, laptopów i nie tylko. I czy nie wiesz, że Amazon dopasowuje ceny do większości tych ofert, dając ci więcej opcji, gdzie możesz kupić nowe rzeczy. Możesz znaleźć link do ofert Best Buy tutaj, ale będziemy dodawać znaczące oferty, które pasują do ceny Amazon, a także nowe poniżej, abyś mógł je sprawdzić.

Po pierwsze, oto informacja dla osób, które mają nadzieję uzyskać najlepszą w historii cenę AirPods, które zawierają etui do ładowania bezprzewodowego. O 19:00 ET Walmart zaoferuje je za jedyne 108 USD – ale tak tylko wybrane stany USA. Jeśli mieszkasz w Indianie, Ohio, Zachodniej Wirginii, Wirginii, Maryland lub Pensylwanii, możesz skorzystać z tej umowy. Co do reszty z nas, będziemy szukać kolejnych ofert.

Mówiąc o AirPods, AirPods Pro kosztują 195 USD w Woot. Jest to obecnie najlepsza cena online, ale tylko o 5 USD. To nie jest tak niskie, jak oferta Woot o wartości 190 USD ustawiona przed Prime Day, ale pomyśleliśmy, że warto o tym wiedzieć, na wypadek, gdybyś teraz musiał zaopatrzyć się w prezenty, zamiast czekać na później.

AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym. Teraz 200 USD w Amazon i B&H Photo do wyczerpania zapasów.

: Amazon

Nowy, niedrogi Fire TV Stick Lite firmy Amazon został obniżony do 18 USD w Amazon, co odpowiada cenie Best Buy. Zwykle kosztuje 30 USD, więc otrzymujesz tutaj znaczną obniżkę ceny. Amazon twierdzi, że jest równie szybki jak nowy Fire TV Stick, ale dołączony tutaj pilot nie ma dedykowanych elementów sterujących telewizorem.

Nic dziwnego, że Amazon pasuje również do obniżki ceny Best Buy o 72 USD za doskonałe bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów. W Amazon kosztują 278 USD, co odpowiada najlepszej w historii cenie ustalonej podczas Prime Day. Warto jednak zauważyć, że żaden sprzedawca nie oferuje bezpłatnej karty podarunkowej o wartości 25 USD przy zakupie, co naprawdę sprawiło, że warto było skorzystać z oferty Prime Day. Uważaj na tę wyprzedaż, która wróci na Czarny piątek. W przeciwnym razie, jeśli nie możesz czekać, zawrzyj tę ofertę już dziś.

Następny jest 55-calowy telewizor OLED 4K z serii LG CX. Jest to model OLED klasy średniej firmy LG, ale mimo to oferuje znacznie lepszą jakość obrazu i kontrast niż wiele innych telewizorów innych niż OLED w tym przedziale cenowym. Ten rodzaj telewizora może zapewnić najbardziej kinowe wrażenia podczas oglądania filmów, a dzięki obsłudze HDMI 2.1 będziesz mógł grać na PS5 i Xbox Series X w rozdzielczości 4K bez utraty szybkości klatek.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Logitech G502 Lightspeed jest tańszy niż kiedykolwiek, zarówno w Amazon, jak i Best Buy. Zwykle 150 dolarów, po raz pierwszy spada do 100 dolarów. Ta mysz do gier to mój ulubiony model dostępny ze względu na wygodę, długą żywotność baterii i dobrą jakość wykonania. Wciąż jest to trochę drogie za 100 USD, ale dzięki temu zakupowi uzyskasz wartość swoich pieniędzy, jeśli grasz w wiele gier.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook