Różności i nowinki technologia

Apple buduje udostępnianie wideo i muzyki w FaceTime

Apple wprowadza udostępnianie wideo i muzyki do FaceTime za pomocą funkcji, którą nazywa SharePlay. Korzystając z SharePlay, ludzie będą mogli oglądać lub słuchać treści zsynchronizowane ze wszystkimi innymi uczestnikami połączenia, przesyłając zawartość na urządzenie Apple TV podczas trwania połączenia lub oglądając je na tym samym ekranie przy użyciu funkcji Obraz w obrazie .

SharePlay nie będzie jednak ograniczać się tylko do Apple TV i Music — jest to interfejs API, z którym inni programiści mogą zintegrować swoje usługi, a Disney Plus, Hulu, TikTok i inne są już na pokładzie (chociaż Netflix jest wyraźnie nieobecny).

Usługi te będą obsługiwać SharePlay.

Ta funkcja będzie nawet obsługiwana dla użytkowników, którzy dołączą do rozmowy za pomocą nowo ogłoszonego FaceTime dla Internetu.

Rozwijanie… dodajemy więcej do tego posta, ale możesz śledzić wraz z naszym Blog na żywo WWDC 2021 aby otrzymywać wiadomości jeszcze szybciej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook