Nowości

Apple dodaje spacery z celebrytami do funkcji Fitness Plus

Apple dodaje dziś do Fitness Plus treningi chodzenia pod okiem celebrytów, a nowe spacery będą dodawane w każdy poniedziałek do końca kwietnia. Nowa funkcja „Time to Walk” łączy muzykę i inspirujące monologi znanych muzyków, sportowców i aktorów ze śledzeniem ćwiczeń, z którego znane są Apple Watch i Fitness Plus.

Dzisiejsza premiera obejmuje spacery z Shawnem Mendesem, Dolly Parton, Draymond Green i Uzo Aduba. Apple twierdzi, że każdy odcinek Time to Walk zawiera „osobiste, kształtujące życie chwile” z życia i kariery każdej wpływowej osoby, a także lekcje, wspomnienia i momenty lekkomyślności. Gwiazdy przedstawią również listę odtwarzania piosenek po ich przemówieniu, aby utrzymać motywację do końca spaceru i dłużej. Co ciekawe, Apple twierdzi, że każdy odcinek został nagrany, gdy celebryci przechodzili w miejscu, które miało dla nich osobiste znaczenie.

Przykładowe zdjęcia, które mogą pojawić się podczas treningu Time to Walk.
: Apple

Z technicznego punktu widzenia odcinki Time to Walk będą automatycznie pobierane do Apple Watch subskrybentów Fitness Plus i będą odtwarzane przez słuchawki Bluetooth. Spacerowicze będą mieli dostęp do zwykłych wskaźników ćwiczeń, takich jak czas, tempo, tętno i dystans, a Apple mówi, że Time to Walk będzie wyświetlać zdjęcia na zegarku Apple Watch z uwzględnieniem momentów w historii każdego gościa. Time to Walk jest nazywany Time to Push dla użytkowników wózków inwalidzkich i opiera się na śledzeniu treningu na wózkach w systemie watchOS, aby zapewnić informacje o kondycji.

Jeśli chodzi o tematykę i ton, odcinki Time to Walk brzmią, jakby były bardziej w szkole TED Talk inspirującego dźwięku niż coś, co można usłyszeć w wyluzowanym podcastie, ale dla fanów każdej gwiazdy lub wpływowego gościa mogą być warte posłuchaj i pospaceruj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook