Różności i nowinki technologia

Apple iPad Pro ostatniej generacji z LTE jest tańszy niż kiedykolwiek w B&H Photo

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli chcesz uaktualnić iPada, ale niekoniecznie potrzebujesz najnowszej lub najmocniejszej wersji iPada Pro, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy na poprzedniej generacji iPada Pro z 2018 roku przez ograniczony czas. Jest mocno przeceniony, a co lepsze, ten model obejmuje obsługę 4G LTE oprócz Wi-Fi, co jest przydatne, jeśli jesteś w podróży i chcesz włożyć do niego kartę SIM.

Najbardziej atrakcyjna oferta dotyczy 12,9-calowej wersji iPada Pro 2018 z 64 GB pamięci i obsługą LTE. To z pewnością nie jest dużo miejsca do przechowywania, ale trudno jest przegapić tę ofertę. A ponieważ iPady obsługują pamięć zewnętrzną, możesz przenieść dane na dysk flash, jeśli chcesz. Zwykle 1149 USD, to 669 USD do dziś (lub wcześniej, jeśli akcje zostaną wyprzedane).

Jeśli chcesz, aby ten model z AppleCare był wliczony w cenę, to dodatkowe 100 USD, łącznie 769 USD.

W Best Buy i Amazon możesz odebrać wersję Blu-ray pełnej serii kultowego klasycznego anime FLCL (znany jako Fooly Cooly) ze zniżką. Zwykle 32 USD, to 25 USD przez cały dzień. Ta kolekcja Blu-ray zawiera tylko sześć oryginalnych odcinków, a nie nowsze odcinki, które ukazały się w Adult Swim w 2018 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook