Gry

Apple Magic Keyboard dla iPada znów kosztuje 100 USD w kilku sklepach

Za pomocą odpowiedniej klawiatury możesz zmienić iPada w funkcjonalnego laptopa (coś w rodzaju). Jeśli oglądałeś Magic Keyboard firmy Apple, ale czekasz na wyprzedaż, dzisiejszy dzień. Amazon i Walmart mają obecnie klawiaturę Magic Keyboard zaprojektowaną dla 11-calowego iPada Pro i iPada Air czwartej generacji za 199 USD, 100 USD mniej niż w normalnej cenie.

Jeśli posiadasz 12,9-calowy model iPada Pro, nie martw się: możesz też kupić akcesorium po obniżonej cenie. Best Buy zrzucił 100 USD z Magic Keyboard zaprojektowanej dla tego konkretnego iPada, obniżając cenę do zaledwie 249 USD. Obie Magic Keyboards zawierają zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik.

Klawiatura Apple Magic Keyboard

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ta wersja klawiatury Apple Magic Keyboard pasuje do iPada Pro (11-calowego) lub nowego iPada Air ładowanego przez USB-C. Zapewnia zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik, dzięki czemu możesz być bardziej produktywny lub może jeździć konno z większą wydajnością.

W sprzedaży jest również klawiatura Magic Keyboard zaprojektowana dla modelu iPada Pro 12,9 cala.

Pomimo trzech lat, słuchawki Microsoft Surface pierwszej generacji są nadal dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących niedrogich słuchawek z redukcją szumów. Zwykle 250 USD, Woot obecnie sprzedaje je za 106 USD, co czyni je jedną z najlepszych dostępnych obecnie słuchawek z redukcją szumów. Jeśli zamówisz słuchawki Surface za pośrednictwem aplikacji Woot, otrzymasz dodatkowe 10% zniżki na zakup.

Słuchawki Microsoft Surface (pierwszej generacji)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Surface pierwszej generacji zadebiutowały w 2018 roku i zapewniają dobrą wydajność bezprzewodową i doskonałą redukcję szumów.

Mysz do gier Logitech G502 jest jedną z najlepszych na rynku. Oprócz modelu przewodowego, który jest moją ulubioną i podstawową myszą komputerową, mój kolega Cameron Faulkner uważa, że ​​obie wersje G502 są jednymi z najlepszych myszy do gier, jakie można kupić. Możesz kupić wariant bezprzewodowy, G502 Lightspeed, za jedyne 118 USD w Amazon. Możesz go również zdobyć za 119 USD w Newegg lub 120 USD w Best Buy.

Jeśli jesteś na rynku nowego laptopa, ale nie byłeś zainteresowany umową MacBook Air, którą omówiliśmy poprzedniego dnia, Amazon zdyskontował obie konfiguracje pamięci MacBook Pro z chipem M1. Możesz kupić laptopa z 256 GB pamięci za jedyne 1219 USD w kolorze gwiezdnej szarości lub model 512 GB w kolorze gwiezdnej szarości za 1415 USD. Oba laptopy zawierają 8 GB pamięci RAM.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook