Różności i nowinki technologia

Apple najwyraźniej ma przestrzenne zdarzenie audio zaraz po przemówieniu WWDC

Wygląda na to, że Apple zaplanowało na dziś specjalne wydarzenie dotyczące nadchodzącej funkcji dźwięku przestrzennego Apple Music. Według wideo, które MacPlotki mówi, że został przesłany do Muzyka Apple jako teaserod tego czasu został usunięty — Apple wyemituje specjalne wydarzenie o nazwie „Wprowadzenie dźwięku przestrzennego”. Wydarzenie nie pojawia się w harmonogramie Worldwide Developers Conference, ale jest zaplanowane na 15:00 ET.

To jest oczywiście natychmiast po domniemanym zakończeniu wyczekiwanego przez Apple przemówienia 1PM ET, które ma rozpocząć tegoroczne internetowe WWDC, podczas którego firma ma ogłaszać coroczne aktualizacje każdego ze swoich systemów operacyjnych. Późnym popołudniem o godzinie 17:00 ET Apple przedstawi swoją zwykłą prezentację „State of the Union”, która jest bardziej skupiona na programistach niż na inauguracyjnym przemówieniu i dotyczy różnych technicznych aspektów platform firmy.

Apple ogłosił w zeszłym miesiącu dźwięk przestrzenny dla Apple Music wraz z dodaniem bezstratnych plików do usługi przesyłania strumieniowego. Dźwięk przestrzenny będzie działał z AirPods, wbudowanymi głośnikami w urządzeniach Apple i słuchawkami innych firm i powinien zapewniać bardziej wciągające miksy Dolby Atmos w porównaniu ze zwykłym dźwiękiem stereo. Apple wcześniej poinformowało, że funkcja ta zostanie uruchomiona w czerwcu, więc wzmianka o dacie premiery podczas konferencji WWDC nie byłaby zaskakująca, ale wydaje się, że firma chce poświęcić jej trochę więcej czasu na uwagę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czego można się dziś spodziewać na WWDC, oto nasza zapowiedź.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook