Różności i nowinki technologia

Apple nie produkuje ładowarki samochodowej MagSafe – oto opcje

Uzyskanie ładowarki samochodowej MagSafe do iPhone’a wydaje się prostym procesem, ale obecny krajobraz jest jednym z kompromisów: nie ma kompleksowych rozwiązań, które będą bezprzewodowo trzymać i ładować telefon i posiadają certyfikat MagSafe, który zapewnia do 15W mocy. Jednak producenci znaleźli obejścia.

Po pierwsze, jest to uchwyt samochodowy Belkin Car Vent Mount Pro, który jest jedynym certyfikowanym uchwytem samochodowym MagSafe i kosztuje 39,99 USD. Certyfikat nie oznacza jednak, że zapewnia moc. Będziesz musiał podłączyć telefon za pomocą kabla Lightning (co i tak musiałbyś zrobić, aby zapewnić zgodność z przewodową CarPlay). Technicznie pozwala to na szybsze ładowanie telefonu niż zwykłe ładowanie bezprzewodowe, ale sprawia, że ​​bawisz się kablem.

Jest też Scosche MagicMount, który zapewnia zasilacz samochodowy o mocy 20 W, ale nie ma nic do podłączenia. Musisz dostarczyć swój własny krążek MagSafe, który dodaje 39 USD do ceny MagicMount 29,99 USD do 39,99 USD (która różni się w zależności od modelu). Chociaż technicznie zapewnia montaż i ładowanie z certyfikatem MagSafe, dzieje się tak tylko dlatego, że używasz własnego krążka Apple.

Jeśli nie masz nic przeciwko używaniu tylko oficjalnego krążka MagSafe, będziesz rozpieszczany.

Samo dostarczenie plastiku do umieszczenia na ładowarce Apple jest powszechnym podejściem. Amazon jest pełen uchwytów samochodowych BYOP (weź własny krążek), widzieliśmy to również z akcesoriami do ładowania Apple Watch. Jest to szybki i łatwy sposób na zapewnienie użytkownikom w pełni certyfikowanego doświadczenia bez konieczności czekania na certyfikację (i bez opłat za program Made For iPhone firmy Apple). Wadą jest to, że użytkownicy muszą kupować dwie różne rzeczy.

Wreszcie jest ESR HaloLock, który wydaje się mieć wszystko. Jest jednoczęściowy, magnetycznie trzyma iPhone’a i zapewnia bezprzewodowe ładowanie. Brakuje tylko certyfikatu MagSafe, co oznacza, że ​​Apple pozwoli na ładowanie telefonu tylko z mocą 7,5 W. Ponownie zobaczysz wiele podobnych produktów na Amazon, gdzie producent skopiował magnesy MagSafe, ale użył standardowej ładowarki Qi do zasilania. Podobnie jak uchwyty na krążki, większość funkcji uzyskasz bez konieczności posiadania certyfikatu, a produkt będzie odpowiedni dla osób, które nie martwią się o szybkie ładowanie.

Nie oznacza to, że w pełni certyfikowane mocowania samochodowe MagSafe innych firm nie pojawią się w pewnym momencie, ale może to trochę potrwać. A biorąc pod uwagę, że inne trasy zbliżają Cię do prawdziwej oferty, możesz się spodziewać, że w międzyczasie zobaczysz wiele z nich.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook