Różności i nowinki technologia

Apple obniża ceny AppleCare Plus dla M1 MacBook Air i Pro

Apple obniża ceny przedłużonej gwarancji AppleCare Plus na laptopy M1 MacBook Air i MacBook Pro. AppleCare dla nowego M1 Air kosztuje teraz 199 USD (w porównaniu do starej ceny 249 USD), podczas gdy AppleCare dla M1 Pro spadł o 20 USD do 249 USD, jak zauważył MacPlotki.

Jeśli masz laptopa z procesorem Intel, te obniżki cen są mieszaną torbą. Apple stosuje cenę 199 USD za MacBook Air zarówno w przypadku modeli opartych na M1, jak i Intel, mimo że nie sprzedaje już bezpośrednio Intel Airs. Z drugiej strony, jeśli masz Pro z procesorem Intel (który Apple robi nadal oferują, przynajmniej na razie), nie dostaniesz żadnej zniżki – AppleCare Plus dla tego modelu nadal będzie kosztować te same 269 USD, co wcześniej.

Zwróć uwagę na „Nową niższą cenę”.
Obraz: Jabłko

Usługa AppleCare Plus dla komputerów Mac przedłuża 90-dniowy okres obowiązywania nowego laptopa do trzech lat. Daje również użytkownikom dwie wymiany uszkodzeń co 12 miesięcy, z dodatkową opłatą w wysokości 99 USD za wymianę ekranu lub poza laptopem lub 299 USD za „inne uszkodzenia”. Opłaty te są na szczycie początkowej opłaty AppleCare Plus, którą klienci płacą z góry, ale biorąc pod uwagę, że laptopy Apple zaczynają się od 999 USD, jest to coś, co może zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę, jeśli jesteś szczególnie podatny na wypadki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook