GryNowości

Apple ogłasza nowy Apple TV 4K

Firma Apple właśnie ogłosiła nowe urządzenie do transmisji strumieniowej Apple TV, zastępujące Apple TV 4K, który pojawił się w 2017 roku. Nowy model zachowuje nazwę poprzedniego modelu, ale jest wyposażony w mocniejszy układ A12 Bionic, który umożliwia odtwarzanie wideo HDR przy wyższej klatce stawki.

Stary Apple TV 4K, który przez cztery lata był flagowym dekoderem Apple, obsługuje przesyłanie strumieniowe 4K, a także HDR, w tym Dolby Vision. Obsługuje również kodeki dźwięku Dolby Atmos. Ale nie obsługuje częstotliwości odświeżania 120 Hz, co może być ważne, jeśli kiedykolwiek zechcesz grać w poważne gry na Apple TV. Ma też najgorszy pilot.

Na szczęście firma Apple całkowicie przeprojektowała pilota dla nowego Apple TV 4K z ulepszoną, bardziej ergonomiczną konstrukcją i większymi możliwościami.

Nowy Apple TV 4K zaczyna się od 179 USD za 32 GB miejsca i będzie dostępny w sprzedaży od 30 kwietnia. Model 64 GB będzie również dostępny za 199 USD.

Rozwijamy… dodajemy więcej do tego posta, ale możesz śledzić go razem z naszym Blog na żywo Apple „Spring Loaded” aby otrzymywać wiadomości jeszcze szybciej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook