Nowości

Apple ogłasza słuchawki AirPods Max z redukcją szumów za 549 USD, które pojawią się 15 grudnia

Okazuje się, że Apple ma jeszcze jedną ważną zapowiedź dotyczącą sprzętu, zanim rok 2020 dobiegnie końca: po wielu miesiącach plotek Apple zaprezentował dziś własne nauszne słuchawki z redukcją szumów. Nazywają się AirPods Max i mają doskonały wygląd, jakiego można oczekiwać od flagowych słuchawek Apple. Są również wyposażone w premię 549 USD i mają trafić do sprzedaży 15 grudnia. Przedsprzedaż zaczyna się dzisiaj.

AirPods Max są dostępne w pięciu kolorach: gwiezdnej szarości, srebrnym, błękitnym, zielonym i różowym. Posiadają to, co Apple nazywa „niestandardową konstrukcją akustyczną” z 40-milimetrowym systemem przetworników, „który zapewnia bogaty, głęboki bas, dokładne średnie tony oraz wyraźne, czyste rozszerzenie wysokich częstotliwości, dzięki czemu każda nuta jest słyszalna”. Apple wprowadził wiele funkcji, które po raz pierwszy zadebiutowały w linii AirPods, takich jak adaptacyjny korektor, tryb przezroczystości, dźwięk przestrzenny i udostępnianie dźwięku. Jest nawet element z Apple Watch – Digital Crown – który trafił do tych słuchawek. Apple twierdzi, że „oferuje precyzyjną kontrolę głośności i możliwość odtwarzania lub wstrzymywania dźwięku, pomijania utworów, odbierania lub kończenia połączeń telefonicznych oraz aktywowania Siri”.

: Apple

Jeśli chodzi o projekt, oto, co mówi Apple:

Oddychający baldachim z dzianiny, obejmujący pałąk, ma na celu rozłożenie ciężaru i zmniejszenie nacisku na głowę. Rama pałąka ze stali nierdzewnej zapewnia wytrzymałość, elastyczność i wygodę dla szerokiej gamy kształtów i rozmiarów głowy. Teleskopowe ramiona pałąka płynnie się rozkładają i pozostają na miejscu, aby utrzymać pożądane dopasowanie.

Każda muszla słuchawkowa mocowana jest do pałąka za pomocą rewolucyjnego mechanizmu, który równoważy i rozprowadza nacisk na muszlę słuchawkową oraz umożliwia jej niezależne obracanie i obracanie w celu dopasowania do unikalnych konturów głowy użytkownika.

Nic z tego nie brzmi szczególnie „rewolucyjnie”, gdy są ustawione obok innych wysokiej klasy słuchawek z redukcją szumów, ale nauszniki z pianki z pamięcią kształtu powinny zapewniać dobry komfort. AirPods Max oferują 20-godzinną żywotność baterii i ładują się przez złącze Lightning firmy Apple – nie przez USB-C.

: Apple

Przenosząc się do przestrzeni słuchawek premium, Apple będzie bezpośrednio konkurować z markami takimi jak Bose, Sony, Sennheiser, AKG, Bowers i Wilkins oraz innymi, które mają wieloletnie doświadczenie i długą listę produktów. Ale Apple przyspiesza tempo AirPods i AirPods Pro, które zdominowały rynek prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Apple w imponujący sposób wykorzystał synergię między swoim sprzętem, wprowadzając funkcje, takie jak automatyczne przełączanie urządzeń – AirPods Max, AirPods i wybrane produkty Beats mogą przełączać się między iPhonem, Maciem i iPadem w zależności od tego, z którego obecnie korzystasz – i , w przypadku AirPods Max i Pro, funkcja zwana dźwiękiem przestrzennym, która naśladuje wciągający dźwięk przestrzenny podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych na iPhonie lub iPadzie.

Marka Beats firmy Apple sprzedaje również słuchawki z wyższej półki, w tym Solo Pro i Studio 3 Wireless, oba z aktywną redukcją szumów. Niedawno, gdy Apple stanowczo wspiera konsumentów inwestujących w jego ekosystem, Beats wykazał ponowne zainteresowanie przyciąganiem właścicieli urządzeń z Androidem; nowe słuchawki douszne Beats Flex mają złącze USB-C zamiast zastrzeżonego portu Lightning firmy Apple.

Początek grudnia to niezwykle późna pora roku, w której Apple może wprowadzać nowe produkty. Dzisiejsze wiadomości zostały podane w zeszłym tygodniu MacRumors, który poinformował, że Apple wysłał notatkę do autoryzowanych usługodawców o zbliżających się zmianach w AppleCare. Od tamtej pory za najbardziej prawdopodobnego kandydata uznawane są od dawna używane słuchawki.

Tworzę…

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook