Nowości

Apple ogłasza wirtualne treningi Fitness Plus

Apple wprowadza nową usługę abonamentową na wirtualne zajęcia fitness o nazwie Fitness Plus, poinformowała firma podczas dzisiejszej prezentacji. Usługa integruje się z iPhone’ami, iPadami i Apple TV, ale Apple twierdzi, że jest zbudowana dla Apple Watch. Dostęp do usługi kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie, a przy zakupie nowego Apple Watch otrzymasz trzy miesiące za darmo. Jest również dostarczany w pakiecie jako część nowej subskrypcji Apple One Apple. Apple twierdzi, że Fitness Plus będzie dostępny przed końcem roku.

Wiele ćwiczeń wymaga tylko zestawu hantli lub żadnego sprzętu, mówi Apple, co powinno zapewnić elastyczność, dzięki której możesz je wykonywać w dogodnym dla Ciebie miejscu. Dostępnych jest 10 różnych rodzajów ćwiczeń, w tym kolarstwo, bieżnia, joga, mięśnie brzucha, siłowe, wioślarstwo i trening HIIT, a także program dla początkujących. Możesz wybierać treningi na podstawie ich czasu trwania, a Apple twierdzi, że planuje dodawać nowe treningi co tydzień.

: Apple

Kiedy ćwiczysz, Apple twierdzi, że będziesz mógł zobaczyć swoje statystyki, takie jak tętno lub spalone kalorie na ekranie. Apple obiecuje również zaoferować inteligentne sugestie, które treningi wypróbować (nowe treningi będą dodawane co tydzień), a usługa integruje się z Apple Music. Pod koniec każdego treningu otrzymasz podsumowanie wszystkich swoich danych.

Apple od dawna udostępnia funkcje fitness, takie jak śledzenie treningu w Apple Watch, które może wyświetlać różne wskaźniki dotyczące aktywności, takich jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie lub wiosłowanie. Apple Watch może już dawać alerty podczas biegu, jeśli na przykład Twoje tempo jest zbyt szybkie lub zbyt wolne, lub podawać szczegółowe informacje o tętnie lub liczbie kroków na minutę. Teraz Apple może pomóc Ci udzielić więcej informacji na temat ćwiczeń, a także zachęcić do zamykania pierścieni treningowych.

: Apple

Wiadomości, że Apple pracuje nad usługą fitness pod kryptonimem „Seymour”, pojawiły się po raz pierwszy w zeszłym miesiącu Bloomberg poinformował, że firma planuje włączyć go do jednego z wyższych pakietów Apple One. Apple podobno zamierza konkurować swoimi wirtualnymi zajęciami z usługami Pelotonu i Nike.

W chwili premiery Fitness Plus będzie dostępny w Australii, Kanadzie, Irlandii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook