Oprogramowanie

Apple One jest już dostępny, łącząc usługi Apple w jedną subskrypcję

Apple One, pakiet łączący usługi takie jak Apple Music, Apple TV Plus i Apple Arcade w jedną miesięczną subskrypcję, jest już dostępny. Pakiet został po raz pierwszy ogłoszony na wydarzeniu w zeszłym miesiącu, zanim Apple potwierdziło wczoraj datę premiery. Obecnie możesz subskrybować pakiet za pośrednictwem App Store na iOS. Otwórz sklep, wejdź na stronę konta, dotykając ikony profilu w prawym górnym rogu, dotknij subskrypcji i powinieneś zobaczyć opcję subskrypcji Apple One. Jednak w samej witrynie Apple pakiet jest obecnie wymieniony jako „Dostępny jesienią”.

W chwili premiery dostępne są trzy różne poziomy, których cena waha się od poziomu indywidualnego 14,95 USD do planu Premier 29,95 USD. W ramach planu indywidualnego otrzymujesz Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade i 50 GB miejsca w iCloud. Tymczasem podwyższony plan rodzinny za 19,95 USD zwiększa przestrzeń dyskową iCloud do 200 GB i dodaje subskrypcję rodzinną do Apple Music. Wreszcie, plan Premier za 29,95 USD zwiększa przestrzeń dyskową iCloud do 2 TB i dodaje subskrypcje do Apple News Plus, a także nadchodzącej usługi Fitness Plus firmy Apple.

Witryna Apple pokazuje porównanie dostępnych opcji na każdym poziomie.
: Apple

Chociaż Fitness Plus nie jest dostępny wraz z uruchomieniem Apple One, usługa będzie ostatecznie dostępna z planem Premier po jej uruchomieniu jeszcze w tym kwartale. W przeciwnym razie będzie dostępna jako samodzielna subskrypcja w wysokości 9,99 USD miesięcznie.

W porównaniu z abonamentem na każdą usługę indywidualnie, plan Indywidualny pozwala zaoszczędzić 6 USD miesięcznie, Plan Rodzinny oszczędza 8 USD, a Plan Premier 25 USD. Oczywiście dotyczy to tylko sytuacji, gdy planujesz wykupić abonament na wszystkie usługi zawarte w pakiecie, więc w przypadku większości osób oszczędności będą prawdopodobnie bardziej skomplikowane.

Oprócz rejestracji w App Store możesz obecnie uzyskać dostęp do Apple One za pomocą aplikacji Ustawienia. Otwórz aplikację, dotknij swojego imienia i nazwiska u góry menu, naciśnij „Subskrypcje” i powinna pojawić się opcja rejestracji. Apple twierdzi, że jego plany indywidualne i rodzinne będą dostępne w ponad 100 krajach i regionach, ale jego poziom Premier będzie ograniczony do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanady, ponieważ są to jedyne kraje, w których Apple News Plus jest obecnie dostępny.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook