Różności i nowinki technologia

Apple po cichu przestaje sprzedawać Bose, Sonos i niektóre urządzenia Logitech – pozostaje tylko dźwięk Apple

Apple właśnie sprawił, że jego rywale zniknęli – w każdym razie we własnym sklepie. Tak jak Bloomberg donosi, że firma nagle zaprzestała sprzedaży produktów audio Bose, Logitech i Sonos, w tym popularnych słuchawek Bose z redukcją szumów, które prawie na pewno byłyby bezpośrednim konkurentem dla słuchawek, o których Apple wielokrotnie podobno było gotowe ogłosić w tym roku .

Gdy poszukasz produktu takiego jak głośnik Logtech Ultimate Ears Megaboom lub te słuchawki Bose, zamiast tego znajdziesz takie komunikaty:

Ale pamięć podręczna Google pokazuje, że te produkty były w sprzedaży dopiero w połowie września, jeśli nie później. Oto kilka przykładów z 15 września:

W wyniku przeprowadzek strona produktów „słuchawek i głośników” w Apple Store składa się teraz w całości z własnych urządzeń Apple, bez konkurencyjnych producentów. I Bloomberg donosi, że pracownicy Apple zostali poinformowani o usunięciu tych produktów również z fizycznych półek detalicznych.

Bose i Logitech potwierdzili to Bloomberg że Apple nie będzie już sprzedawać swoich produktów audio.

To nie pierwszy raz, kiedy produkty Bose zniknęły z Apple Store, a ostatni raz był dość krótki, ale teraz jest to większy cios dla Bose – firma nie ma już własnych, konkurencyjnych sklepów w ch handlowych na całym świecie, więc przynajmniej częściowo polegał na sklepach Apple, które pełnią tę rolę. Logitech nadal sprzedaje w Apple Store wszelkiego rodzaju inne akcesoria, w tym klawiatury i kamery, ale Bose i Sonos nie mają w ofercie innych kategorii.

Do tej pory Apple wydawało się być najbardziej zadowolonym z posiadania w swoich sklepach konkurencyjnych akcesoriów i pozwalając, aby najlepszy produkt wygrał. Zastanawiam się, co się zmieniło?

Powszechnie oczekuje się, że Apple zorganizuje wydarzenie sprzętowe pod koniec tego miesiąca, a plotki sugerują, że może się to wydarzyć 13 października.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook