Różności i nowinki technologia

Apple podobno planuje nowy projekt MacBooka Air z ładowaniem MagSafe

Apple podobno pracuje nad nowym projektem swojego MacBooka Air, który obejmie powrót ładowania MagSafe. Bloomberg News donosi, że zaktualizowany MacBook Air może pojawić się jeszcze w tym roku lub w 2022 roku i ma być cieńszy i lżejszy niż dotychczasowy model.

Apple może sprawić, że MacBook Air będzie mniejszy dzięki zmniejszonym ramkom na 13-calowym ekranie i podobno będzie zawierał dwa porty USB 4 w laptopie. Apple prawdopodobnie włączy również następną generację swoich procesorów opartych na ARM do tego nowego MacBooka Air, po wprowadzeniu M1 na istniejącym MacBooku Air w listopadzie.

magsafe

Stara ładowarka MagSafe.

Magnetyczny system ładowania Apple, MagSafe, ma również powrócić wraz z przeprojektowaniem MacBooka Air. Bloomberg News wcześniej informowaliśmy, że zaktualizowany MagSafe dla MacBooka Pro będzie podobny do starego projektu w kształcie pigułki.

Bloomberg News zauważa również, że Apple rozważał większą 15-calową wersję MacBooka Air, ale porzucił te plany. Ten nowy projekt MacBooka Air jest podobno „wersją z wyższej półki” istniejącego laptopa i oczekuje się, że Apple będzie nadal sprzedawać wersję M1.

Plotki o nowym projekcie MacBooka Air pojawiają się zaledwie tydzień po tym, jak analityk TF International Securities Ming-chi Kuo ujawnił, że Apple planuje również poważną przebudowę MacBooka Pro z kwadratowymi bokami, takimi jak iPad Pro. Mówi się również, że Apple przywróci magnetyczne złącze ładowania MagSafe do MacBooka Pro.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook