Różności i nowinki technologia

Apple potwierdza, że ​​magiczne klawiatury i myszy w kolorze gwiezdnej szarości są wycofywane

Jeśli chcesz mieć kosmiczne szare akcesorium Apple, takie jak Magic Mouse, klawiatura lub gładzik, nadszedł czas, aby je kupić, ponieważ są wycofywane. Na stronie sklepu Apple są obecnie na sprzedaż, ale z komunikatem „do wyczerpania zapasów” (za pośrednictwem MacRumors). Apple potwierdził The Verge że nie będzie już sprzedawać akcesoriów w kolorze gwiezdnej szarości po wyczerpaniu zapasów, ale srebrne warianty będą nadal dostępne.

Komunikat jest taki sam, jak ten, który pojawił się na iMacu Pro, zanim został wymieniony jako „niedostępny” na dobre. Teraz, gdy kosmicznego szarego pulpitu Apple nie ma w pobliżu, wydaje się, że firma postanowiła przestać produkować kosmiczne szare akcesoria. To trochę dziwne, biorąc pod uwagę, że Apple zachował kolor, wprowadzając M1 MacBooks, w których zewnętrzne myszy i klawiatury mogą być nadal poszukiwane. Wycofanie ciemnych akcesoriów rodzi jednak pytanie, czy pozostanie w podobnym przeprojektowaniu, czy też Apple pójdzie kolorową trasą, którą zrobiło z nowymi iMacami. (Pozwól mi kupić fioletowego iPada Pro!)

Etykieta „do wyczerpania zapasów” pojawia się tylko w przypadku wersji w kolorze gwiezdnej szarości.

Może to również oznaczać śmierć czarnego kabla Lightning wyprodukowanego przez Apple: Apple nie sprzedaje go osobno, jest dołączony tylko do akcesoriów w kolorze gwiezdnej szarości. Naprawdę nie jest to nic specjalnego, ale jest to akcesorium, którego w innym przypadku nie można było kupić. Nie mogę się doczekać sprzedaży w serwisie eBay za śmieszną cenę za 10 lat.

Możesz widzieć czerń, ale ja widzę złoto.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook