Foto

Apple przedstawia iPhone’a 12 z ekranem OLED i szybkością 5G

Może się to wydarzyć nieco później niż zwykle, ale Apple właśnie ogłosił iPhone’a 12. Wyposażony w ten sam 6,1-calowy rozmiar wyświetlacza, co iPhone 11 i iPhone XR, najnowszy „główny” iPhone – i prawdopodobnie model większości ludzi będzie się zbliżać – przechodzi z ekranu LCD na OLED. I jak głosi pogłoska, telefon ma płaskie boki, co sprawia, że ​​wygląda lepiej niż iPad Pro i iPad Air (oraz iPhone 4 sprzed lat).

IPhone 12 będzie dostępny w kolorze czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Oprócz płaskich boków, nadal w dużej mierze przypomina iPhone’a 11. Na górze wciąż znajduje się wycięcie, w którym znajduje się technologia Face ID firmy Apple, chociaż ramki wokół ekranu zostały zmniejszone – kolejna zaleta przełącznika OLED. Z tyłu iPhone 12 ma dwa aparaty umieszczone w owalnym, matowym szkle, co stanowi ładny kontrast z resztą błyszczącego panelu tylnego.

Ekran OLED iPhone’a 12 ma szczytową jasność 1200 nitów i obsługuje Dolby Vision, HDR 10 i HLG.

Najnowszy iPhone firmy Apple jest napędzany przez nowy procesor A14 Bionic firmy, który według firmy jest pierwszym chipem smartfona zbudowanym w procesie 5 nm, co prowadzi do poprawy wydajności i wydajności. Apple twierdzi, że jest „do 50 procent szybszy” niż wiodące chipy w smartfonach z Androidem. To samo dotyczy GPU, który według Apple jest najlepszy w każdym telefonie komórkowym.

IPhone 12 reprezentuje pierwszy duży krok Apple w dziedzinie technologii komórkowych 5G. Dyrektor generalny Verizon, Hans Vestberg, był obecny podczas wydarzenia, aby ogłosić ogólnokrajowe uruchomienie sieci 5G poniżej 6 przewoźnika. Apple twierdzi, że zaprojektował linię iPhone’a 12, aby osiągnąć idealną wydajność sieci, jednocześnie równoważąc żywotność baterii. „Tryb inteligentnych danych” wykorzystuje LTE, gdy Twoja bieżąca aktywność nie wymaga prędkości 5G. Apple twierdzi, że przetestował wydajność 5G u 100 operatorów w 30 krajach, aby zapewnić płynne uruchomienie.

IPhone 12 ma 12-megapikselowy aparat główny f / 1,6 – najszybszą przysłonę w każdym iPhonie – i ultraszerokokątny 12 MP. Apple twierdzi, że poprawiła się wydajność przy słabym oświetleniu, a firma kontynuuje postęp w fotografii komputerowej, aby zmaksymalizować szczegółowość i zakres dynamiczny. Przedni aparat w iPhonie 12 również zyskuje tryb nocny.

Firma Apple starała się również ulepszyć ładowanie bezprzewodowe w iPhonie 12, który zawiera system „MagSafe” z wbudowanymi magnesami, aby zagwarantować, że iPhone będzie odpowiednio dopasowany do obsługiwanych akcesoriów MagSafe. Etui, ładunki i inne akcesoria są mocowane na iPhonie 12 magnetycznie. Apple wprowadza podwójną ładowarkę bezprzewodową do iPhone’a i Apple Watch, która wykorzystuje nową technologię MagSafe.

: Apple

Jak głosi plotka, Apple wyjmuje klocek ładujący z pudełek iPhone’a 12, co, jak twierdzi, ma na celu przyspieszenie realizacji celów środowiskowych firmy.

Rozwijamy… dodajemy więcej do tego posta, ale możesz śledzić go razem z nasz blog na żywo Apple iPhone 12 aby otrzymywać wiadomości jeszcze szybciej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook