Różności i nowinki technologia

Apple Store wymienia podstawowy model iMaca Pro jako dostępny „do wyczerpania zapasów”, sugerując, że jest on wycofywany

Na znak, że iMac Pro jest w drodze, jedynym modelem obecnie dostępnym do kupienia w witrynie Apple Store jest podstawowa konfiguracja za 4 999 USD, „do wyczerpania zapasów”. Jak po raz pierwszy poinformował 9to5Mac, wszystkie konfiguracje budowane na zamówienie dla iMaca Pro zostały usunięte ze strony Apple (ale mogą być nadal dostępne u zewnętrznych sprzedawców, takich jak Amazon).

Zrzut ekranu przedstawiający listę Apple Store dla iMaca Pro z 6 marca 2021 r
Kim Lyons / The Verge

Nie jest wielkim zaskoczeniem, że Apple może wycofywać iMaca Pro; pojawiły się dobrze znane doniesienia, że ​​firma wprowadzi przeprojektowany iMac i dokona modernizacji komputera Mac Pro gdzieś w tym roku. Bloomberg poinformował w styczniu, że remont wyeliminowałby „podbródek” pod ekranem i miał płaską tylną konstrukcję.

Apple oficjalnie nie uznał iMaca Pro za wycofany, ale nietypowe jest, aby firma używała „do wyczerpania zapasów” w swoich listach produktów. Skontaktowaliśmy się z firmą Apple, aby uzyskać więcej informacji, i poinformujemy Cię, gdy dowiemy się więcej.

Apple wypuściło iMaca Pro w 2017 roku z myślą o grach, wirtualnej rzeczywistości oraz zaawansowanej edycji i grafice. Został on po raz pierwszy zaprezentowany na światowej konferencji deweloperów w tym roku, a Apple zachwalał go jako „najpotężniejszego Maca wszechczasów”, zastępując przestarzałą linię Mac Pro.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook