Różności i nowinki technologia

Apple świętuje Rok Wołu z limitowanymi AirPods Pro w Azji

12 lutego to pierwszy dzień Księżycowego Nowego Roku, a rok 2021 rozpoczyna Rok Wołu i żegna Rok Szczura. Aby to uczcić, Apple wypuszcza limitowaną edycję AirPods Pro w niektórych krajach azjatyckich, z etui opatrzonym nową wersją emoji krowy.

Apple zmieniło również swoje logo w stylu wołu w niektórych regionalnych wersjach swojej witryny internetowej:

Specjalna edycja AirPods Pro jest sprzedawana w tej samej cenie, co zwykłe AirPods Pro, co jest równie dobre, biorąc pod uwagę, że możesz zamówić je z dowolnym tekstem lub emoji, które chcesz wygrawerować na obudowie za darmo. Na przykład kosztują 1999 juanów (310 USD) w Chinach kontynentalnych, a także są sprzedawane w Hongkongu, Tajwanie, Singapurze i Malezji.

Apple ogranicza zamówienia do dwóch na klienta, a AirPods Pro będą dostępne tylko w detalicznych sklepach Apple, a także w lokalnych witrynach internetowych Apple w każdym regionie. Rok Wołu pojawia się jednak tylko raz na 12 lat, więc jeśli je kupisz, możesz chcieć zamienić je na model z motywem tygrysa za rok – zakładając, że Apple zdecyduje się wydać jeden.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook