Różności i nowinki technologia

Apple Watch Series 5 kosztuje 100 USD w Amazon i Walmart

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Apple Watch Series 6 zostanie wydany jutro, zaczynając od 399 USD za rozmiar 40 mm i 429 USD za rozmiar 44 mm. Jeśli uważasz, że nie potrzebujesz najnowszego modelu, możesz zaoszczędzić 100 USD na poprzedniej wersji smartwatcha Apple, serii 5. Zarówno Amazon, jak i Walmart mają większy rozmiar 44 mm ze złotą aluminiową obudową i różowym paskiem sportowym za 329 USD. .

Kupowanie zegarka Apple Watch jest trochę mylące, ponieważ ich specyfikacje i funkcje zmieniają się z każdym nowym modelem; Zrobiłem tabelę porównawczą, aby to ułatwić. Ogólnie rzecz biorąc, seria 5 pasuje do większości tego, co zapewnia nowa seria 6. Ma zawsze włączony wyświetlacz i bardziej zaawansowany czujnik tętna niż Apple Watch SE lub Series 3. Oprócz aplikacji do pomiaru tlenu we krwi w Series 6, Series 5 jest bardzo podobny pod względem funkcji.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo Pro z aktywną redukcją szumów są tańsze o 100 USD od ich zwykłej ceny 300 USD w Amazon. Czerwone, ciemnoniebieskie i jasnoniebieskie kolory kosztują po 200 USD, co odpowiada najlepszej ofercie, jaką widzieliśmy od czasu ich premiery. Mój kolega Chris Welch w swojej recenzji nazywa te słuchawki „najlepszymi słuchawkami Beats”, które zapewniają duży komfort, świetny dźwięk i solidną redukcję szumów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook