GryTelefony

Apple Watch Series 5 z obsługą LTE osiągnął dotychczas najniższą cenę

Apple Watch Series 5 ma duże zniżki w Best Buy. Możesz uzyskać dobrą ofertę na standardowym modelu z obsługą GPS, ale myślę, że najlepsze oferty dotyczą opcji z obsługą sieci komórkowej. 40-milimetrowy zegarek Apple Watch Series 5 (srebrna aluminiowa obudowa z czarno-białym paskiem Nike) kosztuje 319 USD, w porównaniu z 500 USD, i obsługuje GPS i sieci komórkowe, jeśli zapłacisz za umieszczenie go w swoim miesięcznym planie. Większa 44-milimetrowa wersja tej kolorystyki kosztuje 349 dolarów, co też jest dobrą okazją. Ceny idą w górę, ale jest to sprytny sposób na zaoszczędzenie w porównaniu z kosztem nowszego Apple Watch Series 6.

Jeśli zastanawiałeś się dokładnie, czym różni się seria 5 od nowszych modeli, w tym Apple Watch SE, zapoznaj się z tym postem porównawczym, który pomoże Ci podjąć decyzję. Krótko mówiąc, seria 5 jest bardziej podobna do serii 6 pod względem czujników wewnętrznych i podobnie ma zawsze włączony ekran OLED, którego brakuje w tańszym SE.

Apple Watch Series 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Apple Watch Series 5 jest obecnie trudny do zdobycia, ale może być wart zachodu. Za niewiele więcej, niż kosztuje SE, możesz otrzymać zegarek z zawsze włączonym wyświetlaczem i możliwością wykonywania EKG.

Jeśli potrzebujesz słuchawek dousznych, które można łatwo sparować z Apple Watch, własne AirPods Pro firmy Apple spadły do ​​190 USD w Woot. Ta niska cena była już wielokrotnie obecna, ale kto wie? Może moment na ten konkretny spadek ceny jest właśnie dla Ciebie. Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne były pierwotnie wyceniane na 250 USD, ale obecnie większość sprzedawców detalicznych sprzedaje je za około 200 USD.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Yakuza: Like a Dragon dla Xbox One (i zoptymalizowany dla Series X za pośrednictwem Smart Delivery) kosztuje 33 USD w Amazon, czyli prawie o połowę mniej niż zwykła pełna cena. Kup tę grę, jeśli lubisz gry RPG akcji, szczególnie te przepełnione dziwnym, zabawnym poczuciem humoru.

Yakuza: Like a Dragon

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Yakuza gra, Jak smok, nadaje serii turowy spin RPG. W ten sposób bardzo różni się od swoich poprzedników, ale jego charakterystyczny humor jest nadal nienaruszony.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook