GryNowościRTV

Apple Watch Series 6 kosztuje 70 USD

Najnowszy model Apple Watch kosztuje 70 USD w Best Buy, Walmart i Amazon. Możesz kupić Apple Watch Series 6 w wybranym kolorze, zaczynając od 329 USD za model GPS 40 mm lub 359 USD za wersję 44 mm. Jak zwykle Best Buy ma największy wybór kolorów w obu rozmiarach, a także tę zaletę, że możesz odebrać zamówienie w sklepie w dogodnym dla Ciebie momencie.

W zależności od koloru, którego szukasz, jest to prawdopodobnie najtańszy niż ten, który chcesz. Czerwona seria 6 była jedyną kolorystyką, która wcześniej widziała jeszcze lepsze zniżki, w tym jedną pod koniec kwietnia, w której sprzedano ją za jedyne 249 USD.

Apple Watch Series 6 (40 mm, GPS)

Ceny brane w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt do noszenia firmy Apple ma zawsze włączony wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Apple Watch Series 6 (44 mm, GPS)

Ceny brane w momencie publikacji.

Większy Apple Watch Series 6 będzie lepiej dopasowany dla osób z większymi nadgarstkami lub tych, którzy wolą mieć większy wyświetlacz niż ten, który ma 40 mm Series 6.

32-calowy monitor do gier LG 1440p z częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms i AMD FreeSync Premium kosztuje w Amazon 297 USD. To świetna okazja w przypadku dużego monitora, który jest zdolny do szybkiego odświeżania w grach na PC, a także w grach konsolowych na Xbox Series X. Komputer może w pełni wykorzystać częstotliwość odświeżania 165 Hz przez DisplayPort, ale osiąga 144 Hz w QHD na Seria X przez HDMI (zakładając, że masz odpowiedni kabel, którego ten monitor nie zawiera).

32-calowy monitor do gier LG 1440p

Ceny brane w momencie publikacji.

Monitor do gier 32GN650-B firmy LG ma 32-calowy panel VA o rozdzielczości QHD. Ma częstotliwość odświeżania 165 Hz, czas reakcji 1 ms, AMD FreeSync Premium i obsługuje regulację wysokości, pochylenia i obrotu.

Najlepsi członkowie mogą otrzymać pakiet bezpieczeństwa domowego w Amazon zawierający zupełnie nowy Echo Show 5 z ulepszoną wbudowaną kamerą i dwiema kamerami bezpieczeństwa Blink Outdoor 2 za 115 USD. To kolejna z ofert Amazona przed Prime Day 2021, którą członkowie Prime mogą złapać przed wielkim wydarzeniem zakupowym, które rozpoczyna się 21 czerwca i trwa do 22 czerwca. Ten nowy Echo Show 5 zwykle kosztuje 85 USD, a zestaw aparatu kosztuje 180 USD, więc dostajesz tutaj świetną ofertę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook