GryOprogramowanie

Apple wprowadza aplikację rozszerzonej rzeczywistości, aby promować grę For All Mankind w Apple TV Plus

Apple szykuje się do wydania Dla całej ludzkości sezon 2 w Apple TV Plus. Wszystko zaczyna się od nowej aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej, Dla całej ludzkości: Time Capsule, która ma wypełnić lukę między dwoma sezonami za pomocą artefaktów AR ze świata serialu.

Sama aplikacja jest zabawnym chwytem promocyjnym, który ma pomóc w promocji drugiego sezonu jednego z bardziej znanych oryginalnych programów Apple. Interesująca jest szersza strategia w grze.

Nie jest tajemnicą, że Apple interesuje się AR. Powtarzające się pokazy AR w ostatnich kilku zapowiedziach produktów na iPhone’a i iPada, dodanie kamer LIDAR zorientowanych na AR na najnowszych urządzeniach iPad Pro i iPhone 12 Pro oraz uporczywe plotki o oczekujących na to zestawach VR / AR firmy. że. Mówi się, że Apple już od jakiegoś czasu pracuje nad aplikacją powiązaną.

Ale Dla całej ludzkości: Time Capsule to jedna z pierwszych oznak, że Apple łączy cały swój sprzęt, zawartość i ambicje związane z usługami. Jest to aplikacja rzeczywistości rozszerzonej pobrana z App Store, która zachęca użytkowników do subskrypcji Apple TV Plus w celu oglądania Dla całej ludzkości, z dodatkową zawartością dla urządzeń Apple wyposażonych w LIDAR.

Jest to rodzaj wzajemnej promocji obejmujący szeroką gamę biznesów Apple. Może również zaoferować wgląd w rodzaj zintegrowanego sprzętu, oprogramowania i pakietu usług, które Apple może rozważyć dla przyszłych urządzeń AR.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook