Różności i nowinki technologia

Apple wypuszcza iOS 14.2.1 z poprawką na problem z mini blokadą iPhone’a 12

Firma Apple wydała iOS 14.2.1 z wieloma poprawkami, w tym jedną, która według firmy rozwiąże problemy z blokadą ekranu iPhone’a 12 mini.

IPhone 12 mini został oficjalnie wydany w piątek, ale wkrótce potem użytkownicy zgłosili problemy z czułością ekranu blokady. Niektórzy użytkownicy mieli problemy z przesuwaniem palca w górę od dołu ekranu blokady podczas próby odblokowania telefonu, a także problemy z naciskaniem latarki lub przycisków aparatu.

Nie jest jasne, co spowodowało problemy z ekranem blokady, a na moim iPhonie 12 mini nie napotkałem żadnego, który dostałem w piątek. Najwyraźniej Apple znalazł coś, co może jednak naprawić, i mam nadzieję, że ta aktualizacja rozwiąże problem dla tych, którzy mieli problemy.

Apple twierdzi, że iOS 14.2.1 naprawi również problemy z nieotrzymywaniem niektórych wiadomości MMS i rozwiązuje problemy z jakością dźwięku w niektórych aparatach słuchowych Made for iPhone. Jeśli chcesz pobrać i zainstalować aktualizację teraz, powinieneś mieć do niej dostęp z menu Aktualizacja oprogramowania w aplikacji Ustawienia. (Mam już pełną aktualizację na moim urządzeniu).

Informacje o aktualizacji iOS 14.2.1.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook