GryNowościRTV

Apple zapomniał zrewolucjonizować niesławny port ładowania Magic Mouse

Apple ujawnił przeprojektowany komputer iMac i Magic Keyboard podczas imprezy „Spring Loaded” we wtorek, ale z jakiegoś powodu nie zdecydował się na zmianę niesławnego rozwiązania ładowania Magic Mouse 2. Mysz będzie miała nowe kolory pasujące do nowych komputerów iMac, ale Apple potwierdziło, że tak The Verge że port ładowania nadal znajduje się na dole – co oznacza, że ​​pięć i pół roku po wprowadzeniu Apple nadal wydaje się uważać, że najlepszym sposobem na naładowanie myszy jest odwrócenie jej (czyniąc ją bezużyteczną) i podłączenie kabla Lightning .

Sytuacja ładowania Magic Mouse od dawna była żartem – mój były kolega Nick Statt utożsamił to z wyglądem „chrząszcza z nogami w powietrzu” w grudniu 2015 r. I szczerze mówiąc, mam Trudno wymyślić lepszy opis.

Magic Mouse 2, ładowanie.

Dlaczego firma Apple nie skorzystała z okazji, aby zmienić sytuację wraz z nowym komputerem iMac i Magic Keyboard? Firma dokonała oczywistych i dobrych ulepszeń w obu tych produktach. Dlaczego nie ulepszyć projektu Magic Mouse, aby mieć, powiedzmy, port ładowania z przodu? Tak od lat robią to myszy przewodowe / bezprzewodowe, w tym nasza ulubiona mysz do gier.

Jest jednak nadzieja, że ​​Apple jest skłonny porzucić zły projekt. Pierwszy Apple Pencil miał podobnie godne mema rozwiązanie do ładowania, które wymagało podłączenia go bezpośrednio do portu Lightning iPada, ale Apple naprawił to po latach za pomocą Apple Pencil 2, pozwalając mu bezprzewodowo ładować się z boku iPadów, które go obsługują.

Ładowanie starego Apple Pencil.

A Apple w końcu zareagował na skargi dotyczące irytująco wyrafinowanego touchpada na pilocie Apple TV, prezentując dziś nowy pilot Siri Remote, który ma kółko przewijania i panel dotykowy. Trzymam kciuki, Apple zaktualizuje teraz Magic Mouse.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook