Oprogramowanie

Apple zgłasza częściowe awarie usług, takich jak iCloud Drive, Zdjęcia, Poczta i Notatki

Szereg usług chmurowych Apple ma obecnie do czynienia z zakłóceniami i częściowymi przestojami, zgodnie z pulpitem nawigacyjnym firmy. Zdjęcia, iCloud Drive, iCloud Mail, Notatki, Kontakty, Znajdź moje i Kopie zapasowe iCloud to tylko niektóre z usług, które zostały dotknięte problemami, które witryna Apple pokazała o 13:13 ET (10:13 AM PT) z komunikat informujący, że „użytkownicy mogą nie być w stanie korzystać z tej usługi”.

Problemy nie wydają się być uniwersalne ani szczególnie rozpowszechnione, ponieważ synchronizacja iCloud nadal działa normalnie dla kilku pracowników redakcji w The Verge. Mój własny iCloud Drive pozostaje w tej chwili dostępny, ale widzę, jak frustruje to tych, którzy mają do czynienia z przestojami.

Apple Music, App Store, Mac App Store, Apple Books i iTunes radziły sobie z „powolnymi lub niedostępnymi” przestojami wcześniej w środę, ale te zostały już rozwiązane. Miejmy nadzieję, że nie zajmie to dużo więcej czasu, zanim reszta tych częściowych przestojów zostanie w pełni rozwiązana. Ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy to nastąpi.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook