GryNowości

Arctis 7X i 7P firmy SteelSeries wykorzystują fantastyczny bezprzewodowy odbiornik USB-C

SteelSeries ogłosił dwie nowe wersje bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier Arctis 7, które zostaną wydane na czas przed premierą Xbox Series X / S i PS5. Arctis 7X ma czarno-zielony design przeznaczony dla Xbox Series X / S i Xbox One. Drugi nazywa się Arctis 7P i jest to całkowicie biały zestaw słuchawkowy, który będzie wyglądał lepiej w połączeniu z PlayStation 5.

Podobnie jak dotychczasowy Arctis 7, zarówno 7X, jak i 7P mają 24-godzinną żywotność baterii, wysuwany mikrofon na wysięgniku, pałąk do gogli narciarskich zapewniający wygodne dopasowanie i – irytujące – ładowanie Micro USB zamiast USB-C. Każdy zestaw słuchawkowy ma oddzielne pokrętła do regulacji głośności i czatu głosowego, a możesz podłączyć go za pomocą 3,5 mm, jeśli chcesz mieć bezpośrednie połączenie przez kontroler. Kosztują 149,99 $.

To, co odróżnia te zestawy słuchawkowe od Arctis 7 na PC, poza kolorowym wyglądem, to fakt, że SteelSeries zawiera znacznie mniejszy bezprzewodowy odbiornik, który można podłączyć przez USB-C. Każdy zestaw słuchawkowy zawiera również przewód USB-A męski na żeński USB-C, dzięki czemu można go używać z konsolami i wieloma innymi urządzeniami. Ten mniejszy odbiornik bije większy odbiornik wielkości Oreo zawarty w standardowym zestawie słuchawkowym Arctis 7.

Tak wygląda nowy klucz USB-C dołączony do każdego zestawu słuchawkowego. Jak widać podłączony do Nintendo Switch.
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Odbiornik dołączony do Arctis 7X ma przełącznik, który wykorzystuje zastrzeżony protokół bezprzewodowy Microsoft dla Xbox, taki jak Cyberpunk 2077-tematyczny Arctis 1 Wireless, który pojawił się na początku tego roku. Więc zdobądź ten, jeśli grasz na konsoli Xbox. Odbiornik dołączony do Arctis 7P będzie działał po wyjęciu z pudełka bez konieczności przełączania przełącznika, ale jak być może wiesz, nie działa z Xboksem. Oba odbiorniki współpracują z komputerami PC, macOS, rodziną konsol PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami mobilnymi przez USB-C.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook