Gry

Astro 49,99 $ A03 to pierwszy zestaw słuchawek dousznych do gier

Astro debiutuje swoim pierwszym zestawem słuchawek dousznych A03. To nieoczekiwany krok dla firmy, która tradycyjnie produkuje nauszne zestawy słuchawkowe do gier, takie jak nowy A20 Gen 2 i podstawa A40. Kosztują 49,99 USD, więc choć nie jest to najtańsza opcja przewodowa, jest to rozsądna cena, biorąc pod uwagę, że oferują mocny dźwięk i idealne dopasowanie z trzema zestawami silikonowych końcówek, z których każdy zapewnia wysokiej jakości izolację dźwięku. A jeśli chcesz ich używać do słuchania muzyki lub rozmawiania przez telefon, grając z zestawem słuchawkowym nausznym, A03 ma płaski kabel, który wygodnie leży między skórą a nausznikiem.

A03 podłącza się przez 3,5 mm, więc kolejną zaletą jest to, że jest kompatybilny z każdą obecną platformą, taką jak PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i Switch Lite, a także urządzenia z Androidem i iOS – zakładając, że masz klucz do konwertuj z USB-C lub Lightning na 3,5 mm. Jest również kompatybilny z kontrolerami Xbox Series X i S, a także z kontrolerem DualSense PS5. Jeśli chodzi o wbudowane elementy sterujące i obsługę mikrofonu, wtyczka A03 jest zbudowana zgodnie ze standardem CTIA. I chociaż oznacza to, że mikrofon będzie działał z telefonami komórkowymi i takimi jak Switch i kontrolery Xbox One i PS4, Astro twierdzi, że przyciski inline nie będą działać.

Astro

Astro twierdzi, że każda z wkładek dousznych A03 zawiera dwa przetworniki: jeden koncentruje się na basie i dołkach, a drugi na średnich i wysokich tonach. Firma twierdzi, że konfiguracja z dwoma sterownikami w każdym pąku „zapewnia potężne wrażenia dźwiękowe z bogatym krajobrazem dźwiękowym, ujawniając każdy szczegół środowiska gry i wyraźnie oddzielając czat głosowy”.

Co ciekawe, wyglądają bardzo podobnie do słuchawek dousznych Logitech G333 za 49,99 USD, które są certyfikowane do użytku z zestawem słuchawkowym Oculus Quest 2 VR. Dopasowana jest aluminiowa obudowa, w której znajdują się przetworniki i płaski kabel. To dziwne, ale nie jest to całkowity szok, skoro Logitech jest właścicielem Astro.

Jeśli chodzi o różnice, A03 ma wbudowany mikrofon, miękki futerał do przechowywania i jest dostępny w dwóch różnych kolorach; fioletowe pączki z białym przewodem lub czerwone pączki z granatowym przewodem. Ponieważ A03 nie został stworzony specjalnie dla VR, nie jest wyposażony w opaski na rzepy, które skracają kabel, tak jak robi to G333, chociaż nie ma powodu, dla którego nie byłbyś w stanie ich użyć.

Warto zaoferować coś bardziej kompaktowego graczom, którzy zwykle muszą zostawić swoje duże zestawy słuchawkowe w domu, gdy nadejdzie pora wyruszenia w drogę. Jeśli szukasz nowego zestawu słuchawek dousznych, które zostały stworzone po to, by Twoje gry brzmiały dobrze, warto to rozważyć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook