Różności i nowinki technologia

B & O’s Beoremote Halo to pierścień za 900 $, na który, mam nadzieję, nie czekali twoi mówcy za 40 000 $

Beoremote Halo firmy Bang & Olufsen jest piękne i drogie, ale nie jest do końca jasne, dlaczego jest konieczne, ani czym właściwie … jest. Oto, co wiemy: kosztuje 900 USD i jest okrągłym urządzeniem z prostokątnym ekranem dotykowym, które umożliwia sterowanie systemem muzycznym Bang & Olufsen, który oczywiście masz w domu. I oczywiście wygląda seksownie jak diabli, ponieważ B&O nie jest brzydka.

Po co mi to?
Bang & Olufsen

Bang & Olufsen twierdzi, że Halo „zapewnia całą wygodę prostego interfejsu użytkownika”, zapala się, gdy się zbliżysz, i umożliwia wybranie muzyki za pomocą jednego przycisku. Więc to jest głośnik? Radio? „Nie ma potrzeby korzystania z urządzenia mobilnego ani wyciągania czegokolwiek z kieszeni i majstrowania przy szukaniu odpowiedniej aplikacji na początek”. OK, żadnych aplikacji. Z jakiegoś powodu istnieją dwie opcje Halo: wersja naścienna i przenośny stojak na stół. Ten ostatni jest już wyprzedany w Internecie, zakładając, że był na stanie.

Wersja ze stojakiem stołowym ma baterię, dzięki czemu można ją przenosić z pokoju do pokoju, a Halo można ładować przez USB-C lub podkładkę ładującą Beoplay Qi firmy B & O (która sama kosztuje znacznie więcej niż większość podkładek ładujących, za 125 USD). Wyświetlacz pokaże zapisane ulubione utwory i połączy się z ostatnio używanym urządzeniem muzycznym Bang & Olufsen w Twoim domu (jeśli masz więcej niż jedno). Posiada łączność Bluetooth i Wi-Fi „i sam określi, której technologii użyć w określonych sytuacjach”. To dość fantazyjny sposób opisania tego, co robi większość urządzeń z obsługą Bluetooth, ale OK. Zobacz, jakie to piękne!

Drugim urządzeniem w tle jest Beolab 50 za 40 000 dolarów. To nie jest literówka.
Bang & Olufsen

Nawet po przeczytaniu specyfikacji i opisu tego, co robi Halo, wciąż próbuję zrozumieć, dlaczego potrzebujesz takiej kuli na zamówienie, aby odtwarzać muzykę w swoim domu. To nie jest echo, portal ani Google Home, nie ma tu asystenta głosowego. To okrągły pilot do domowego systemu muzycznego. To wszystko, co robi. To znaczy, jeśli masz do wydania 900 USD.

Bang & Olufsen jest dobrze znany ze swojej drogiej wersji słuchawek, głośników, inteligentnych głośników i innych produktów audio, więc nie jest wielkim zaskoczeniem, że ten pilot był drogi i wspaniały. Ale opis Halo nie pasuje do zwykłego szumu B&O, imo: „Jeśli słuchasz określonej stacji radiowej w swoim systemie muzycznym Bang & Olufsen, możesz nacisnąć i przytrzymać ulubiony przycisk i określony stacja radiowa zostanie teraz zapisana pod tym przyciskiem. Prostota przechowywania ulubionych to [same] zasadę taką, jakiej używają radia samochodowe od dziesięcioleci ”.

Dziewięćset dolarów za seksowne radio samochodowe? A może to pilot? Nadal jestem bardzo zdezorientowany.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook