Różności i nowinki technologia

Baby Yoda może mieszkać na Twoim biurku dzięki AR i wyszukiwarce Google

Google dodał Grogu (dawniej Baby Yoda) do wyników wyszukiwania w rozszerzonej rzeczywistości, więc szybkie pisanie na klawiaturze może upuścić wersję AR małego faceta prosto do sypialni lub domowego biura, bez statku kosmicznego.

Wyszukiwanie „Grogu”, „Dziecko”, „Mandalorianin” lub „Mały Yoda” na telefonie komórkowym lub w aplikacji Google spowoduje zwrócenie zwykłego Panelu wiedzy z podsumowaniem postaci w Wikipedii. Ale teraz możesz kliknąć „Wyświetl w 3D”, aby obejrzeć model, a jeśli naprawdę czujesz się jak znany fan Baby Yody, Werner Herzog, „Zobacz w swojej przestrzeni”, aby podejść bliżej i osobiście w AR. Interakcje ograniczają się do przybliżania i oddalania, ale to naprawdę uroczy kosmita. Może to ci wystarczy.

Dogodnie Grogu jest tylko trochę większy niż moja butelka na wodę.

Google ostatnio dodało 50 nowych zwierząt do swoich wyników wyszukiwania AR, w tym hipopotamy, zebry i żyrafy. Z biegiem czasu firma rozwinęła swoją cyfrową menażerię, ale Grogu jest zdecydowanie najbardziej egzotycznym i daleko posuniętym inkluzją od czasów dinozaurów. Grogu to nie pierwszy raz, kiedy Google ma tę funkcję Gwiezdne Wojny treści w jej produktach. Firma współpracowała z Disneyem w zakresie aplikacji The Mandalorian AR Experience stworzonej z myślą o używaniu ARCore firmy Google, a wcześniej oferowała ekskluzywne naklejki AR na Pixel 2 w obecnie wycofywanej funkcji Playground.

Możesz zapoznać się z telewizyjnymi wyczynami Grogu dzięki naszemu poręcznemu przewodnikowi Mandalorianin. Lub, jeśli jesteś podobny do mnie, możesz spokojnie poczekać, aż Google doda rozpoznawanie głosu, aby AR Grogu mógł reagować za każdym razem, gdy wymówisz jego imię.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook