GryRTV

Baterie Insignia są mocno przecenione w Best Buy

Baterie zwykle nie są tanie, więc jeśli masz dużo gadżetów i pilotów na baterie, możesz zaopatrzyć się w zapasy podczas wielkiej wyprzedaży Best Buy, która odbywa się dzisiaj. Wiele dostępnych w sklepie baterii alkalicznych własnej marki Insignia jest o ponad połowę niższych niż zwykła cena. Najbardziej atrakcyjną ofertą jest 33-częściowy pakiet asortymentowy za 7 USD (zwykle 20 USD), który zawiera 12 baterii AAA, 12 AA, cztery C i cztery D, z jedną baterią 9 V.

Jeśli potrzebujesz tylko baterii o bardziej powszechnych rozmiarach, możesz kupić 36-pak baterii AA i AAA, który zawiera 24 baterie AA i 12 AAA za 5,95 USD (zwykle 16,99 USD). Best Buy ma dziś w sprzedaży inne rodzaje baterii, w tym baterie AAAA i monety do zegarków, jeśli chcesz sam się przyjrzeć.

Fot. Amelia Holowaty Krales / The Verge

Do 4 lipca możesz uzyskać świetną ofertę na bezprzewodową mysz do gier Basilisk Ultimate firmy Razer, która zawiera stację ładującą w Best Buy. Sama mysz kosztuje zwykle 169 USD, ale można ją kupić za 129 USD – jeszcze lepiej, ta oferta obejmuje kartę podarunkową Steam o wartości 50 USD. Ta karta podarunkowa może się przydać, jeśli masz na oku kilka okazji na Letniej Wyprzedaży Steam.

Razer Basilisk Ultimate z kartą podarunkową Steam o wartości 50 $

Najbardziej konfigurowalna mysz bezprzewodowa firmy Razer, Basilisk Ultimate, zawiera stację dokującą do ładowania. Oprócz możliwości dostosowania Chroma RGB ma zdejmowany przycisk snajperski i regulowane kółko przewijania.


Surface Laptop Go firmy Microsoft jest przeceniony w Best Buy, ale dla pewności nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy w przypadku 12,4-calowego laptopa. Podstawowy model w każdym kolorze z procesorem Intel Core i5 10. generacji, 8 GB pamięci RAM i 128 GB SSD kosztuje 598,49 USD, w porównaniu z 700 USD. Widzieliśmy, jak sprzedawał się za 30 USD mniej, ale tylko raz wcześniej w B&H Photo.

Zrozumiałe jest, że możesz potrzebować więcej miejsca do przechowywania, a model z dyskiem SSD o pojemności 256 GB kosztuje 750 USD. Poprzednia oferta w B&H, o której właśnie ci mówiłem, oferowała ten model w znacznie lepszej cenie 679 USD. Mimo to, jeśli przegapiłeś, dzisiejsza wyprzedaż nie jest taka zła.

Laptop Microsoft Surface Go

Bardziej przyjazne dla budżetu podejście firmy Microsoft do laptopa Surface, Laptop Go, ma ekran o niższej rozdzielczości, mniej energii i mniej funkcji. Ale jest znacznie tańszy. Może to być to, czego szukasz, jeśli Surface Go jest za mały.


Para monitorów Mackie CR3-XBT z Bluetooth i trzycalowymi głośnikami niskotonowymi jest dziś o 10 USD niższa od zwykłej ceny w B&H Photo i Amazon. Limitowana edycja CR3-XBT ze srebrnym wykończeniem jest dostępna za 110 USD w B&H Photo, podczas gdy Amazon ma model z neonowym zielonym wykończeniem w tej samej cenie. Mogą one dobrze pasować do biurka lub centrum rozrywki do odtwarzania płyt.

Mackie CR3-XBT

CR3-XBT ma trzycalowe głośniki niskotonowe, 0,75-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką i całkowicie drewnianą obudowę. Z przodu ma gniazdo słuchawkowe, a z tyłu wejścia dla kabli TRS i RCA. Obsługuje Bluetooth, dzięki czemu możesz również łączyć urządzenia bezprzewodowo.


Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook