GryNowości

Beats Powerbeats Pro sprzedaje się za jedyne 90 USD w sklepie Best Buy

Możesz złapać odnowiony zestaw Beats Powerbeats Pro, najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek firmy, za 90 USD w Best Buy. Ta oferta dotyczy wyłącznie wariantu koloru zielonego „mchu” pokazanego na powyższym obrazku. Patrząc na nowe opcje, cena waha się od 130 USD do 180 USD w zależności od wybranego koloru, więc dzisiejszą ofertę warto skoczyć, jeśli nie zależy ci tak bardzo na tym, jak wyglądają słuchawki. I hej, jeśli ten odcień zieleni współgra z Twoim wyglądem, to jeszcze lepiej.

Chociaż są odnowione, zostały wyczyszczone i przetestowane przez Best Buy. Są objęte 90-dniową gwarancją, a także wszystkimi oryginalnymi akcesoriami, w tym końcówkami dousznymi i etui ładującym.

Pokonuje Powerbeats Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats Pro zapewniają do dziewięciu godzin ciągłej pracy na baterii, przy czym etui zapewnia 24 godziny. Są odporne na pot i wodę w klasie IPX4, a także wyposażone w układ Apple H1 ułatwiający parowanie oraz polecenia głosowe „Hej Siri” bez użycia rąk.

Również w Best Buy najnowszy iPad firmy Apple ze 128 GB pamięci kosztuje 50 USD od zwykłej ceny 430 USD. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy ten rabat, ale warto sprawdzić teraz, jeśli chcesz go kupić. Amazon oferuje tę samą ofertę, ale w momencie publikacji jest wyprzedany ze srebrnego koloru, a wszystkie modele 128 GB zostaną wysłane dopiero w lutym.

Ten model iPada jest wizualnie identyczny z poprzednią generacją, ale ma znacznie szybszy procesor A12 Bionic, dzięki czemu jest bardziej przyszłościowy.

Apple iPad (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple ze 128 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Jeśli potrzebujesz szybkiej pamięci przenośnej, dysk SSD SanDisk Extreme 1 TB NVMe USB-C jest w tej samej cenie, którą widzieliśmy w Czarny piątek. Best Buy i Amazon oferują go za 140 USD, w porównaniu z ceną 160 USD, którą sprzedawał pod koniec 2020 r. Chociaż jest przeznaczony do urządzeń USB-C, takich jak laptopy i telefony, ma adapter USB typu A, co czyni go dobrą opcją do konsol do gier i innych urządzeń. To, co go wyróżnia, to odporność na kurz i wodę IP55 oraz ochronę przed upadkiem.

Dysk SSD SanDisk Extreme NVMe USB-C 1 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk SSD Extreme USB-C firmy SanDisk to przenośna pamięć masowa odporna na wodę, kurz i upuszczenie. Obsługuje USB 3.2 i chociaż wykorzystuje USB-C, SanDisk zawiera adapter USB typu A, aby był kompatybilny z większą liczbą urządzeń.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook