Nowości

Beats przedstawia słuchawki Beats Flex za 50 USD z portem USB-C i 12-godzinną żywotnością baterii

Beats ogłasza dzisiaj, jak twierdzi firma, „najbardziej przystępne jak dotąd bezprzewodowe słuchawki premium”. Nowe wkładki douszne Beats Flex za 49,99 $ są ewolucją Beats X z pałąkiem na szyję z 2017 roku; teraz ładują się przez USB-C, mają dłuższą żywotność baterii (12 godzin), a elementy wewnętrzne zostały przerobione, aby uzyskać lepszą jakość dźwięku i lepszą wydajność mikrofonu. Będą dostępne od 23 października w kolorze czarnym, żółtym, niebieskim lub szarym.

Podobnie jak Beats X, Beats Flex ma lekki kabel „Flex-Form”, który podczas noszenia spoczywa na karku, a wkładki douszne mogą magnetycznie łączyć się ze sobą, gdy nie są używane. Tym razem Beats wziął wskazówkę od OnePlus: Twoja muzyka zostanie automatycznie wstrzymana, gdy pąki zostaną magnetycznie połączone, a odtwarzanie zostanie wznowione po włożeniu ich do uszu.

Obraz: Beats

Jeśli chodzi o udoskonalenia jakości dźwięku, oto, co mówi Beats, jest nowe:

Beats Flex wykorzystuje opatentowany warstwowy przetwornik z dwukomorową akustyką, aby uzyskać bogaty, zrównoważony dźwięk z doskonałą separacją stereo. Wycinana laserowo mikro-wentylacja i zoptymalizowany kąt przetwornika zapewniają zmniejszenie nacisku na ucho i dokładne dostarczanie dźwięku. Dodatkowo, zaawansowany procesor cyfrowy dostraja dźwięk, zapewniając dokładne basy, precyzyjne średnie i niskie zniekształcenia na całej krzywej częstotliwości.

Słuchawki douszne Beats Flex ładują się przez USB-C, co oznacza odejście od złącza Lightning firmy Apple, które było używane w Beats X. Ale zachowują chip Apple W1 do natychmiastowego parowania z iPhone’ami lub iPadami i funkcjami oprogramowania, takimi jak udostępnianie dźwięku. Podłączenie ich na zaledwie 10 minut zapewni półtorej godziny słuchania.

Obraz: Beats

Beats ogłasza wkładki douszne Flex tego samego dnia, w którym Apple ma ujawnić iPhone’a 12, który według plotek po raz pierwszy zostanie dostarczony bez wkładek dousznych w pudełku. Jeśli AirPods nie lubisz, Beats z przyjemnością spróbuje wypełnić tę pustkę nowymi wkładkami dousznymi o wartości 50 USD.

Ale przejście na USB-C jest również znakiem, że Beats dokłada większych starań, aby spodobać się właścicielom telefonów z Androidem. Firma oferuje aplikację na Androida, której można użyć do szybkiego parowania i aktualizacji oprogramowania układowego. Ponieważ Apple ma zaprezentować swój własny zestaw wysokiej jakości słuchawek z redukcją szumów w nadchodzących miesiącach, sensowne jest, aby Beats wykroczył poza ekosystem Apple.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook