Różności i nowinki technologia

Beats wypuszcza świecącą w ciemności parę Powerbeatów za 200 USD

Firma Beats ogłosiła dziś świecący w ciemności zestaw słuchawek z pałąkiem na szyję Powerbeats. Wycenione na 199,95 USD (sprzedaż dodatkowa o 50 USD w stosunku do zwykłego modelu), są wynikiem współpracy Beats i wytwórni projektowej Ambush, z logo tej ostatniej firmy wydrukowanym na pąkach.

Świecące Powerbeats mogą okazać się przydatne dla biegaczy po ulicach w ciemności. To pierwszy świecący w ciemności produkt stworzony przez Beats. Yoon Ahn, współzałożycielka i dyrektor kreatywna Ambush, powiedziała, że ​​podczas pracy nad projektem z Beats zainspirowała ją energiczne życie nocne Tokio. „Mieszkam w środku Shibuya i zawsze inspiruje mnie to, jak miasto świeci po prostu nocą” – powiedziała. „Pomyślałem, że fajnie byłoby zaprojektować produkt, który potrafiłby uchwycić tę samą miejską energię, kiedy jesteś na zewnątrz późno w nocy i słuchasz muzyki”.

Dla przypomnienia, Powerbeats oferują 15-godzinną żywotność baterii, odporność na pot IPX4, chip Apple H1 do bezproblemowego parowania i komendy głosowe „Hej Siri” bez użycia rąk, a także profil dźwięku, który jest w zasadzie taki sam jak w Powerbeats Pro. (Niestety dla ludzi, którzy chcą przeciąć przewód, nie ma śladu wersji zasadzkowej).

Obraz: Beats

Sprawdź moją wcześniejszą recenzję Powerbeats, aby uzyskać wszystkie szczegóły. Świecące w ciemności Powerbeats będzie można odebrać od 18 listopada „na Apple.com, Dover Street Market, wybranych sklepach Nordstrom i Nordstrom.com”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook