Różności i nowinki technologia

BeepleGenerator generuje obrazy w stylu Beeple, które można sprzedawać jako NFT

Beeple był jedną z największych nazwisk w NFT, prawdopodobnie dlatego, że niektóre z jego prac zostały sprzedane za dużo pieniędzy. Więc tak naprawdę to tylko kwestia czasu, zanim ktoś przyjdzie z narzędziem, które pozwoli ci stworzyć grafikę podobną do Beeple bez konieczności samodzielnego pobierania i ustawiania zasobów.

(NFT? WTF? Jeśli się zgubisz, oto nasz przewodnik po NFT.)

Wpisz BeepleGenerator.com, witrynę, która robi … cóż, dokładnie to, co sugeruje jej nazwa. Oto spojrzenie na niektóre … sztuki, które wygenerował, wraz z niektórymi prawdziwymi pszczołami do porównania.

Obraz: BeepleGenerator

Obraz: BeepleGenerator

Czy możesz sprzedawać wygenerowane obrazy jako NFT? Cóż … Nie sądzę, żeby cokolwiek powstrzymywało cię przed ich wymienieniem. Ale to myślenie na małą skalę – prawdziwą wielką grą dla mózgu jest kupienie witryny jako NFT.

Och, tak, czy zapomniałem wspomnieć, że sama witryna jest na sprzedaż jako NFT? Osoba, która obecnie jest jego właścicielem, tak naprawdę tego nie zrobiła, kupiła go na stronie NFT Zora.

Oczywistym pytaniem, poza „dlaczego” i „Chcę przenieść się do chaty w lesie” (nawiasem mówiąc, nie jest pytanie), jest „co o tym myśli Beeple?” Odpowiedź prawdopodobnie nie będzie zaskakująca.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook