Różności i nowinki technologia

Belkin Car Vent Mount Pro z recenzją MagSafe: to nie jest ładowarka

Tak jak Vergecast słuchacze wiedzą, jestem frajerem uchwytów do telefonów samochodowych i ładowarek. Są idealnym gadżetem na miarę współczesności – problem projektowy bez idealnego rozwiązania, ceny, które zwykle lądują na wyższym końcu strefy zakupów impulsowych i całkowicie dobrze nadają się do ukierunkowanych reklam na Instagramie. „Ludzie, którzy w zeszłym roku kupili uchwyt samochodowy oparty na Qi” – mówi dyrektor marketingu małej firmy zajmującej się akcesoriami, surowo instruuje system kierowania reklam na Facebooku. „Znajdź ich i bezlitośnie zmuszaj ich do zakupu naszego produktu, który jest w najlepszym przypadku minimalnie lepszy niż ten, który mają”.

Czytelniku, to działa.

Wszystko to oznacza, że ​​byłem bardzo podekscytowany, gdy Apple dodał ładowanie MagSafe do nowej linii iPhone’a 12. Seria magnesów umieszcza bezprzewodową ładowarkę w tylnej części telefonu i ma wystarczającą siłę mocowania, aby – tak – trzymać telefon na uchwycie samochodowym. Marzenie: bezproblemowo wsiadasz do samochodu dink! telefon na uchwycie i odjeżdżaj, śmiejąc się z przyssawek majstrujących przy swoich kołyskach i zmotoryzowanych ramionach ciernych i innych nieporęcznych pomysłach. Magnesy, kochanie. Jak oni pracują.

Belkin Car Vent Mount Pro z Magsafe w Fordzie F-150

Płyta mocująca MagSafe może obracać się niezależnie od mocowania
Nilay Patel

Belkin Car Vent Mount Pro z Magsafe w Fordzie F-150

Zwróć uwagę na brak podłączonego kabla USB, ponieważ nie ma tam ładowarki.
Nilay Patel

Niestety od ogłoszenia iPhone’a 12 minęło sześć miesięcy, a ładowarek samochodowych MagSafe jest żałosny niedobór. W rzeczywistości są Nie oficjalnie zatwierdzone ładowarki samochodowe MagSafe. Zamiast tego dostępny jest uchwyt Belkin Car Vent Mount PRO z MagSafe, który, jak sama nazwa wskazuje, pozwala w, hm, profesjonalny sposób zamontować telefon do otworów wentylacyjnych za pomocą MagSafe. Jednak nie ładuje telefonu.

Od kilku miesięcy używam jednostki testowej Belkin Car Vent Mount PRO z MagSafe lub BCVMPwM. Jest to jednocześnie niezwykle satysfakcjonujące – dink! – a także niezwykle frustrujące. Podobnie jak w przypadku wszystkich uchwytów do otworów wentylacyjnych, ciężar telefonu jest wystarczający, aby z czasem dociągnąć żaluzje wentylacyjne, zwłaszcza jeśli masz duży telefon, taki jak mój iPhone 12 Pro Max. Magnesy są rzeczywiście wystarczająco mocne, aby utrzymać nawet ten telefon na miejscu, ale jeśli przejdziesz przez jakieś szczególnie duże nierówności, coś spadnie – telefon z uchwytu lub uchwyt z otworu wentylacyjnego.

„Cholera, BCVMPwM”, będziesz krzyczeć, używając pełnej nazwy tej 40-dolarowej obietnicy dla siebie. „Dlaczego nie jesteś wszystkim, o czym marzyłem i o czym marzyłem, patrząc na zdjęcia marketingowe w mediach społecznościowych?” Następnie umieścisz wszystko z powrotem na swoim miejscu na następnych światłach stopu, spojrzysz nieśmiało na partnera i powoli zdasz sobie sprawę, że całkowicie przestał już zwracać uwagę na tego rodzaju wybryki. Potrzebujesz nowych wybryków. Musisz dodać Linuksa do swojego inteligentnego domu.

Belkin Car Vent Mount Pro z Magsafe w Fordzie F-150 z iPhonem 12 Pro Max

To czysty wygląd, ale pamiętaj, że ten telefon się nie ładuje. Ponieważ to nie jest ładowarka.
Nilay Patel

Przestań. Czy wspominałem, że BCVMPwM nie ma C? Nie, to nie jest ładowarka. W tym celu nadal musisz podłączyć kabel Lightning, co – może – może ma sens, jeśli twój samochód nie ma bezprzewodowego CarPlay i i tak musisz go podłączyć – ale oto jesteś, podłączając kabel do telefonu, co jest całkowitym przeciwieństwem dink! Magnet Experience. Twój stary uchwyt samochodowy z okropnymi ramionami ciernymi miał wbudowaną ładowarkę Qi. Istnieją zhakowane bezprzewodowe adaptery CarPlay! Ludzie mówią, że są trochę powolni i mają problemy z latencją dźwięku, ale daj spokój – pojedynczy dink! zamontować telefon, naładować go i natychmiast połączyć z CarPlay? To jest dobre gówno.

Belkin Car Vent Mount Pro z MagSafe

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Uchwyt Belkin Car Vent Mount Pro z MagSafe umożliwia zamontowanie iPhone’a 12, 12 mini lub 12 Pro na nawiewach samochodowych za pomocą magnesów wbudowanych w telefon. W rzeczywistości jednak nie ładuje telefonu.

Dlaczego nie jest istnieje zatwierdzony uchwyt samochodowy MagSafe z wbudowanym ładowaniem bezprzewodowym po sześciu miesiącach? Dlaczego ekosystemy akcesoriów Apple zawsze wydają się tak skamieniałe, w każdym znaczeniu tego słowa? To najłatwiejsza wygrana wszechczasów, ale zamiast tego jest BCVMPwM. Daje ci przebłysk snu. Potem spada. Są lepsze nielicencjonowane, które mogą spalić twój samochód, które możesz kupić na Amazon. To paradygmatyczny dodatek Apple.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook