GryTelefony

Best Buy wskrzesił dziś jedne z najlepszych ofert Prime Day

Dzień Prime Day 2020 mógł się skończyć, ale Best Buy przywraca niektóre z lepszych ofert z dwudniowego wydarzenia e-commerce. Kilka produktów zostało przecenionych w Best Buy, aby odzwierciedlić ceny Amazon Prime Day.

Trzy pakiety routerów Wi-Fi Eero mesh kosztują dziś w Best Buy tylko 175 USD. Zwykle pakiet trzech paczek kosztuje 250 USD. Jeśli chcesz wzmocnić swoje połączenie internetowe w domu, czy to do przesyłania strumieniowego, czy do pracy w domu, zakup systemu Wi-Fi typu mesh to świetny sposób na osiągnięcie tego.

Możesz dziś kupić Echo Dot trzeciej generacji za jedyne 19 USD w Best Buy. Produkt jest idealny dla każdego, kto chce dodać Alexę do swojego domu. Możesz poprosić asystenta głosowego o różne rzeczy, takie jak godzina, jaka jest pogoda, lub o odtworzenie muzyki.

Jeśli szukasz budzika, który służy również jako w pełni funkcjonalny inteligentny wyświetlacz, możesz kupić Echo Show 5 w Best Buy za 45 USD. Zawiera 5,5-calowy wyświetlacz, dzięki czemu można go łatwo zmieścić w dowolnym miejscu w domu.

Amazon Echo Show 5

Prices taken at time of publishing.

Amazon’s fully functional smart display that is more than just an alarm clock.

If you’re looking for an Alexa-powered speaker that also doubles as a Dolby Atmos home theater system when paired with a Fire TV device, Amazon’s Echo Studio smart speaker is $150 at Best Buy. This is the lowest we have seen the device go for at Best Buy — it was previously down to $170 in August.

Amazon Echo Studio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Świetnie brzmiący inteligentny głośnik, który obsługuje mnóstwo serwisów muzycznych do strumieniowego przesyłania danych.

Przed jutrzejszą premierą drugiego dodatku, Miecz Pokémon i Tarcza spadają do 40 USD w Amazon i Best Buy, jeśli kupisz fizyczną kasetę Nintendo Switch. Gry pierwotnie ukazały się pod koniec zeszłego roku i jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy za gry do tej pory.

Jeśli szukasz pełnych wrażeń dla tego pokolenia Pokémon, możesz również kupić kartę rozszerzeń za jedyne 30 USD. Zwykle, jeśli kupiłeś jedną wersję gry podstawowej i odpowiednią przepustkę rozszerzeń, kosztowałbyś 90 USD.

Miecz i tarcza Pokémon

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ósme pokolenie Pokémon gry wideo dostępne na konsoli Nintendo Switch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook