Różności i nowinki technologia

Bezprzewodowa ładowarka Nomad Base Station Pro kosztuje w ten weekend połowę ceny

Dobrze zaprojektowana stacja bazowa Nomad Pro to bezprzewodowa ładowarka Qi, która może ładować do trzech urządzeń jednocześnie – idealna, jeśli masz telefon, zegarek i słuchawki douszne. Jeśli cena 200 USD była przeszkodą, Nomad oferuje 50-procentową zniżkę na ładowarkę do niedzieli 4 kwietnia do 2:59 czasu wschodniego (sobota o 23:59 czasu pacyficznego, jeśli jesteś na zachodnim wybrzeżu). Aby uzyskać tę cenę, wprowadź kod VOX przy kasie. Jeśli masz zegarek Apple Watch, możesz również dodać załącznik Apple Watch za 5 USD.

Stacja bazowa Nomad Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowa ładowarka Nomad Base Station Pro Qi zawiera wiele cewek ładujących Aira FreePower, które pozwalają na cienką konstrukcję bez uszczerbku dla wydajności. Jego konstrukcja pomaga marnować mniej energii i generować mniej nadmiaru ciepła w porównaniu z większością innych opcji.

Mój kolega Chaim Gartenberg dokonał przeglądu stacji bazowej Pro, kiedy została wydana w sierpniu 2020 r. To, co odróżnia ją od większości innych bezprzewodowych ładowarek Qi, to cewki Aira FreePower, które pozwalają na lepsze połączenie z własną cewką ładującą twojego urządzenia. Tradycyjne cewki generują więcej energii i ciepła niż jest to konieczne do naładowania technologii, ale to kolejny sposób, w jaki różni się technologia Airy w stacji bazowej Pro. Chaim mówi w swojej recenzji, że „praktycznie nie da się tego przegapić po odłożeniu telefonu”.

Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na tę ofertę: jeśli ładujesz, powiedzmy, iPhone’a, Apple Watch i AirPods w tym samym czasie, wszystkie ładują się z mocą 5 W, co jest najwolniejszym standardem prędkość. Z samym iPhonem może osiągnąć moc do 7,5 W. Chociaż cokolwiek innego (nawet urządzenia z Androidem obsługujące szybkie ładowanie Qi) będzie ograniczone do 5 W. Na koniec Nomad na stronie produktu mówi, że magnesy MagSafe wbudowane w iPhone’y z serii 12 drastycznie zmniejszają wydajność ładowania stacji bazowej Pro. Oczekuje się, że ładowanie iPhone’a 12 mini zajmie około ośmiu godzin, podczas gdy większy iPhone 12 Pro Max zajmie około dziewięciu i pół godziny.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook