Różności i nowinki technologia

Bezprzewodowa podkładka ładująca Xiaomi to najnowszy klon, który spróbuje spełnić marzenie AirPower

Xiaomi zaprezentowało dziś rano nową bezprzewodową ładowarkę podczas imprezy Mi Mix. Podkładka jest w stanie jednocześnie ładować trzy urządzenia bez precyzyjnego umieszczania, podobnie jak anulowana ładowarka Apple AirPower.

Według Xiaomi ta bezprzewodowa podkładka ładująca ma do 20 W mocy bezprzewodowej na urządzenie i zawiera 19 cewek, umożliwiając użytkownikom umieszczenie dowolnych trzech urządzeń obsługujących bezprzewodowe ładowanie Qi, zgodnie z Xiaomi.

W przeciwieństwie do większości innych klonów, bezprzewodowa podkładka ładująca Xiamoi jest tańsza i kosztuje około 90 USD. Nie wiadomo jednak, czy podstawka ładująca zostanie wydana poza Chinami.

Xiaomi nie jest pierwszą firmą, która stworzyła własny klon Apple AirPower. W 2019 roku Nomad wypuścił Base Station Pro, 18-cewkową bezprzewodową ładowarkę, która może ładować dowolne trzy urządzenia bez określonego miejsca, ale jak zauważył mój kolega Chaim Gartenberg, jedną z wad było to, że oprócz iPhone’a, sam pad zapewnia 5W ładowania.

Oprócz nowej bezprzewodowej podkładki do ładowania, Xiamoi zaprezentował również Mi 11 Pro, który obejmuje bezprzewodowe ładowanie 67 W w przeciwieństwie do Mi 10 Ultra i Huawei Mate 40 Pro, które wcześniej miały najszybsze bezprzewodowe ładowanie z 50 W. Dodatkowo Xiaomi zapowiedziało także nową ładowarkę bezprzewodową 80 W.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook