Nowości

Bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Live są po raz pierwszy tańsze o 55 USD

Woot oferuje najlepszą jak dotąd cenę bezprzewodowych słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds Live w kształcie fasoli. Ten model spadł do 130 USD w Czarny piątek, ale obecnie kosztuje 110 USD w Cyberponiedziałek. Biorąc pod uwagę, że Galaxy Buds Live zadebiutował latem za 170 USD wraz z telefonami z serii Note 20, jest to gwałtowny spadek cen w krótkim czasie.

Patrząc na nie, widać, że oferują odważny projekt, a zgodnie z naszą recenzją Chrisa Welcha zapewniają one długą żywotność baterii i potężny dźwięk. Obsługują również ładowanie bezprzewodowe. Eliminacja szumów nie jest tak skuteczna, jak się spodziewał, ale jest to fajna funkcja w razie potrzeby. W Woot znajdziesz Galaxy Buds Live dostępne w kilku kolorach, w tym czerwonym, białym, czarnym, niebieskim i brązowym. Będą dostępne do końca dnia lub do wyczerpania zapasów. Mają tylko 90-dniową gwarancję za pośrednictwem Woot, ale ponieważ są nowe, powinni również mieć roczną gwarancję producenta za pośrednictwem Samsunga.

Woot oferuje również oferty na inne słuchawki bezprzewodowe, takie jak słuchawki z redukcją szumów Beats Studio 3 za jedyne 165 USD.

Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

W Czarny piątek i Cyberponiedziałek pojawiło się wiele doskonałych ofert na jedne z najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Podczas gdy wyprzedaż na AirPods Pro za 169 USD dobiegła końca, nadal można znaleźć wartościowe zniżki na inne modele AirPods, Samsung Galaxy Buds Plus i nie tylko. Zbieramy je tutaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook