GryNowości

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM3 są dziś dostępne w nowej, niskiej cenie

Na dwa i pół tygodnia do końca 2020 r. Kończy się czas, aby Twoje produkty zostały wysłane przed zakończeniem sezonu wakacyjnego. Jeśli więc chcesz, aby jakieś prezenty zostały wysłane do Twojego domu przed końcem miesiąca, najlepiej jest to zrobić w ciągu kilku następnych dni. Dzisiejsze najlepsze oferty obejmują historycznie niską cenę doskonałych bezprzewodowych słuchawek Sony WF-1000XM3 oraz 30 USD oszczędności na Razer Kishi i Apple Watch SE.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM3 są w najniższej jak dotąd cenie

Możesz kupić parę bezprzewodowych słuchawek Sony WF-1000XM3 za 72 USD zniżki w Amazon, Best Buy i B&H Photo. Mój kolega Chris Welch powiedział, że najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne Sony są najlepszymi rywalami dla AirPod Pro firmy Apple.

Kup parę słuchawek Bose’s Noise-Cancelling 700 za jedyne 213 USD

W sklepie eBay firmy Bose możesz kupić parę czarnych słuchawek Bose’s Noise-Cancelling 700 w kolorze czarnym za jedyne 213 USD z kodem PURCHASECR15. Należy pamiętać, że dotyczy to certyfikowanej odnowionej pary, która obejmuje również dwuletnią gwarancję. Jeśli jednak wolisz zupełnie nowe produkty, możesz kupić te słuchawki za 339 USD w Amazon, Best Buy i Walmart.

Słuchawki Bose Noise Cancelling 700

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki nauszne Bose umożliwiają jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń i mają bardziej nowoczesny wygląd w porównaniu do innych słuchawek Bose.

Zaoszczędź 30 $ na kontrolerze gier xCloud Razer Kishi

Razer Kishi to świetny sposób dla właścicieli Androida na granie w gry mobilne lub korzystanie z usług gier w chmurze, takich jak Google Stadia lub Microsoft xCloud. Możesz kupić ten kontroler za 70 USD w Amazon i Best Buy.

Razer Kishi na Androida (Xbox)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler podobny do przełącznika Razer przeznaczony do gier mobilnych i usługi gier Microsoft xCloud.

Zdobądź nową Amazon Echo Dot za 30 USD

W tym roku Amazon wypuścił czwartą generację swojego urządzenia Echo Dot, które ma niekonwencjonalny kulisty kształt. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem najnowszego modelu z rodziny Echo Dot, Amazon, Best Buy i Target mają ten produkt w sprzedaży za jedyne 30 USD. Ale jeśli kupisz produkt za pośrednictwem Amazon, otrzymasz również sześć miesięcy Amazon Music Unlimited bez dodatkowych kosztów.

Amazon Echo Dot (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czwarta generacja Echo Dot ma bardziej kulisty kształt niż rzeczywista kropka.

Kup Apple Watch SE za 30 USD w Target

Smartwatche to zawsze dobry pomysł na prezent dla większości ludzi w okresie świątecznym. Apple Watch SE to wspaniały prezent, szczególnie dla użytkownika Apple w Twoim życiu. W tej chwili Target ma do noszenia 250 USD w rozmiarze 40 mm lub 44 mm za 280 USD. Best Buy ma również niewielką zniżkę na Apple Watch SE, obniżając 10 USD z obu modeli 40 mm i 44 mm.

Apple Watch SE (40 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Apple do noszenia w średnim zakresie. Począwszy od 279 USD, Apple Watch SE jest krokiem naprzód w stosunku do serii 3, z podobnymi funkcjami i wyglądem jak flagowa seria 6.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook