GryNowości

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM3 z redukcją szumów są tańsze niż kiedykolwiek

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM3 z redukcją szumów są dostępne w najbardziej przystępnej cenie w Amazon i Best Buy. Zwykle 230 dolarów nowe kosztują 170 dolarów. To przebija poprzednią najniższą cenę o około 10 USD. Oprócz dobrej jakości dźwięku, jednym z głównych powodów, dla których warto je rozważyć, jest fantastyczna izolacja dźwięku dzięki uszczelnieniu, które tworzą w uchu. Dzięki temu dopasowaniu funkcja redukcji szumów eliminuje więcej zakłóceń niż większość innych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Ten model został wypuszczony bez możliwości regulacji głośności (to znaczy bez wyciągania telefonu i dostosowywania go tam), ale w listopadzie zeszłego roku pojawiła się aktualizacja, która dodała tę funkcję.

: Chris Welch / The Verge

Jeśli chcesz wydać trochę mniej, bezprzewodowe słuchawki Sony WF-XB700 kosztują do 98 USD (32 USD zniżki) w Amazon. Nie mają one redukcji szumów ani żadnych innych wymyślnych funkcji. Ale są wystarczająco dobrzy w podstawowych rzeczach, aby trafić do naszego przewodnika zakupu najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych dla osób z ograniczonym budżetem. Mój kolega Chris Welch napisał, że to „para wkładek dousznych, które mogą wydobyć potężny bas i zatrzasnąć się w uszach z niezwykłą stabilnością – nie są wymagane żadne podpórki ani haczyki”.

Death Stranding

Death Stranding, najnowsza gra autorstwa Metal Gear Solid twórca Hideo Kojima, kosztuje zaledwie 18 dolarów w Best Buy i Amazon. Ta gra kosztuje regularnie 40 USD, ale teraz kosztuje jedną trzecią jej pierwotnej ceny, gdy gra została wydana w listopadzie 2019 r. Jeśli masz zamiar wskoczyć do gry lub jesteś po prostu ciekawy, mamy post, który wyjaśnia niektóre tajemnice gry.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook