Gry

Bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Live są tańsze o 30 USD

Głosowałeś? To naprawdę ważne. Zrób to, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Te oferty będą dostępne, gdy wrócisz.

Teraz bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Live – ze względu na ich konstrukcję z miłością nazywane „fasolkami” – są tańsze o 30 USD w Amazon i Best Buy. Jeśli czekałeś, aby się nimi zająć, powinieneś wiedzieć, że jest to 5 USD od ich najlepszej ceny. Obaj sprzedawcy mają w tej cenie każdy kolor, w tym czarny, brązowy, czerwony i biały. Mój kolega Chris Welch przejrzał je (podczas gdy Becca Farsace dostarczyła wideo powyżej), a główne wnioski są takie, że mogą to być najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga. Mają odważną konstrukcję, długą żywotność baterii i dobrą jakość dźwięku. Galaxy Buds Live zachwalają redukcję szumów, ale nie jest zbyt zaskakujące, że nie są one najlepszym wyborem, jeśli naprawdę zależy ci na tej funkcji.

Ostatnia sprawa: etui obsługuje ładowanie USB-C, a także ładowanie bezprzewodowe. Jeśli masz najnowszy flagowy telefon Samsunga, możesz naładować Buds Live, kładąc je z tyłu telefonu.

FIFA 21

FIFA 21 na PS4 i Xbox One kosztuje 20 USD w Amazon, obniżając cenę do 40 USD. Jest to najtańsza cena, za jaką gra została sprzedana, i jest to szczególnie dobra oferta, biorąc pod uwagę, że każda kopia pozwoli ci uzyskać aktualizację nowej generacji PS5 lub Xbox Series X bez dodatkowych kosztów 4 grudnia.

FIFA 21

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

W Costco Razer sprzedaje pakiet urządzeń peryferyjnych do gier PC za 150 USD. Zawiera przewodową klawiaturę mechaniczną Ornata V2, podkładkę pod mysz Gigantus V2 XXL, przewodowy zestaw słuchawkowy Blackshark V2 X oraz przewodową mysz do gier Viper. Zestaw słuchawkowy i mysz to dwa akcesoria, które warto kupić, i możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, wchodząc all-in z pakietem. Ten pakiet jest przeznaczony tylko dla członków Costco iw przeciwieństwie do większości przedmiotów dostępnych na jego stronie, nie możesz go kupić jako osoba niebędąca członkiem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook