Gry

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox: nowy zestaw słuchawkowy Microsoftu pojawi się 16 marca za 99 USD

W przyszłym miesiącu Microsoft wprowadza na rynek nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox za 99 USD. Jest to pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox od czasów Xbox 360 i został zaprojektowany do łączenia się z konsolami Xbox One i Xbox Series X / S, komputerami i urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth.

Projekt bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Xbox usprawnia prawie każdy aspekt podstawowych obecnie dostępnych zestawów słuchawkowych stereo i przewodowego czatu dla konsoli Xbox One. Microsoft oparł się na swojej pracy ze słuchawkami Surface, aby dodać podobne obrotowe pokrętła nauszników, które umożliwiają regulację głośności i balansu gry / czatu audio.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox firmy Microsoft.
Obraz: Microsoft

Ten nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox jest również zaprojektowany tak, aby pasował do nowej konstrukcji Xbox Series X / S, z lekką ramą z dużymi skórzanymi nausznikami i regulowanym, wyściełanym pałąkiem na głowę. Będzie również obsługiwać technologie dźwięku przestrzennego Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone: X.

Microsoft pracował również nad poprawą jakości mikrofonu, mając na uwadze rozmowy grupowe Xbox. Ten nowy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w dwa mikrofony kształtujące wiązkę i izolację głosu, które pomagają izolować szumy tła. Możesz także sparować zestaw słuchawkowy z telefonem i konsolą Xbox w tym samym czasie, co pozwoli ci słuchać dźwięku lub połączeń z telefonu podczas gry.


Modyfikacje bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Xbox.
Obraz: Microsoft

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox będzie działał na baterii do 15 godzin, a 30-minutowe ładowanie pozwoli Ci grać przez około cztery godziny. Pełne ładowanie zajmie około trzech godzin. Microsoft aktualizuje również aplikację Xbox Accessories, aby obejmowała kontrolę nad korektorem, wzmocnieniem basów, czułością automatycznego wyciszania, monitorowaniem mikrofonu i jasnością światła wyciszenia mikrofonu.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox będzie dostępny na całym świecie od 16 marca w cenie 99 USD. Możesz już dziś zamówić zestaw słuchawkowy w sklepie Microsoft Store i innych sprzedawcach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook