Gry

Black Shark 4 to wysokiej klasy telefon do gier, który nie wygląda jak jeden

Marka Xiaomi Black Shark ogłosiła czwartą serię telefonów do gier, Black Shark 4 i 4 Pro. Poprawiają poprzednią serię w większości sposobów, których można by się spodziewać. Jest szybszy procesor, przenoszący się do Snapdragon 870 w standardowym Black Shark 4 i Snapdragon 888 w 4 Pro. Oba telefony są również wyposażone w szybką pamięć RAM LPDDR5 i pamięć UFS 3.1, chociaż każdy będzie dostępny w innej konfiguracji.

Black Shark 4 zaczyna się od 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci za 2499 chińskich juanów (około 383 USD), podczas gdy 4 Pro zaczyna się od 3999 juanów (około 613 USD) i ma 8 GB pamięci RAM z 256 GB pamięci. Te zadebiutują w Chinach w piątek 26 marca, podczas gdy firma twierdzi, że zagraniczna premiera nastąpi „w najbliższej przyszłości”.

Czarny rekin 4

: Xiaomi

Jak to jest prawie oczywiste w dziedzinie telefonów do gier, Black Shark przeskoczył Asusa i RedMagic – jednych z największych konkurentów w niszowych telefonach do gier – jeśli chodzi o częstotliwość próbkowania dotykowego lub ile razy wyświetlacz może zarejestrować dotknąć. Zarówno Black Shark 4, jak i 4 Pro mają częstotliwość próbkowania dotykowego 720 Hz z opóźnieniem dotykowym wynoszącym 8,3 ms, co twierdzi, że jest najlepszym w branży. Ta specyfikacja prawdopodobnie nie wpłynie na codzienne korzystanie z tych telefonów przez większość ludzi, ale niektórym hardkorowym graczom może to przeszkadzać.

Oba telefony mają mechaniczne przyciski na ramieniu wprowadzone w poprzednich telefonach Black Shark, chociaż firma twierdzi, że poprawiła ich wygląd i wrażenia dzięki technologii „magnetycznego podnośnika”, dzięki czemu są bardziej dotykowe, a także lepiej dopasowują się do projekt telefonu. Mówiąc o wyglądzie tych nowych telefonów, są one zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż poprzednie modele.

Oto Black Shark 2, który wprowadził wrażliwy na nacisk wyświetlacz, który pozwala przypisać dwie funkcje do jednego miejsca na ekranie.
: James Bareham / The Verge

Oprócz przycisków naramiennych, te telefony nadal mają wyświetlacz wrażliwy na nacisk, który bardzo mi się podobał w Black Shark 2. Za pomocą przycisków naramiennych i takiego ekranu możesz ponownie zmapować sterowanie grą mobilną, aby była trochę wygodniejszy.

W przeciwieństwie do zeszłorocznego modelu, Black Shark 4 i 4 Pro mają wyświetlacze tego samego rozmiaru. Oba mają 6,67-calowe ekrany OLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Podobnie jak Asus ROG Phone 5 Ultimate, który niedawno recenzowałem, telefony te mają podwójne głośniki z przodu z twierdzeniami, że mają dobrą przestrzenną separację dźwięku. Podobnie jak w przypadku tego telefonu Asusa, Black Shark ogłosił, że można podłączyć akcesorium wentylatora o nazwie FunCooler 2 Pro, aby był chłodniejszy. Cena za to to 199 juanów (około 30 dolarów).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook