Gry

Bose jest prawie gotowy, aby rzucić wyzwanie AirPods Pro firmy Apple dzięki nowym słuchawkom dousznym z redukcją szumów

Bose nie wypuścił pary prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych od czasu SoundSport Free w 2017 roku, ale wydaje się, że firma ma zamiar nadrobić stracony czas. W zeszłym roku Bose powiedział, że jest gotowy dwa zestawy nowych wkładek dousznych – słuchawki douszne z redukcją szumów 500 i 700, nadal wymienione na tej stronie – a nowy film sugeruje, że premiera przynajmniej jednej z nich może być nieuchronna. Bose najwyraźniej ponownie rozważył wybory dotyczące marki i wraca do swojej charakterystycznej serii „QuietComfort”: słuchawki z redukcją szumów 700 są teraz po prostu nazywane Bose QuietComfort Earbuds. Wydaje mi się, że to dobra decyzja.

Jest to zgodne z filmem marketingowym, który został przedwcześnie odkryty przez Redditors na stronie internetowej sprzedawcy Harveya Normana. (CNET zgłosił wyciek.) Klip został usunięty, ale nie przed ponownym przesłaniem go do YouTube.

Słuchawki douszne QuietComfort oferują „najskuteczniejszą na świecie redukcję szumów” wspieraną wyraźnym dźwiękiem z głębokimi basami, dzięki „przełomowym innowacjom akustycznym”. Jest to język, którego Bose zawsze używa w odniesieniu do nowych produktów, ale nie ma firmy ściślej związanej z technologią redukcji szumów niż Bose. Słuchawki douszne QuietComfort będą zawierać końcówki StayHear Max firmy (ze zintegrowanym łukiem stabilizującym) i potwierdzono, że są odporne na pot i wodę.

Film Bose mówi, że można oczekiwać sześciu godzin pracy na baterii, a słuchawki douszne QuietComfort zapewniają wyraźne rozmowy dzięki „specjalnie zaprojektowanemu układowi mikrofonów”. I tak, to jest dużo otworów na mikrofon! Bose poczynił duże postępy w jakości głosu dzięki słuchawkom z redukcją szumów 700, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak zostały one przeniesione do słuchawek dousznych.

Film Bose mówi nam wiele o słuchawkach QuietComfort i pokazuje zarówno czarno-białą, jak i srebrną kolorystykę, ale nie pozwala na ujawnienie, ile będą kosztować lub kiedy będą dostępne. Wygląda na to, że słuchawki douszne z redukcją szumów 500 zostały również najwyraźniej przemianowane na znacznie prostsze „Bose Sports Earbuds”, według CNET.

Bose nie wyszedł całkowicie z gry od czasu wydania SoundSport Free; firma współpracowała z Amazon nad Echo Buds, które zawierają aktywny szum Bose zmniejszenie technologia. Ale Bose zawsze utrzymywał, że zachowuje najlepsze możliwości redukcji szumów dla swoich produktów. W zeszłym roku rzecznik powiedział mi, że słuchawki douszne z redukcją szumów 700 „będą korzystać z zastrzeżonej, aktywnej redukcji szumów Bose i będą miały lepszą wydajność niż Echo Buds”.

Oczywiście większą obecnie konkurencją Bose są Apple i AirPods Pro, a także inni rywale, tacy jak słuchawki Sony WF1000XM3. Firma dużo jedzie na słuchawkach QuietComfort, jeśli chce odzyskać pozycję lidera w tej dziedzinie. Skontaktowałem się z firmą Bose, aby uzyskać więcej informacji na temat przyszłości.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook