NowościOprogramowanie

Bose ogłasza Sleepbuds II z ulepszoną konstrukcją i (miejmy nadzieję) koniec problemów z baterią

Kiedy Bose prawie rok temu ogłosił, że zaprzestaje produkcji słuchawek Sleepbuds z powodu problemów z baterią, otrzymałem kilka e-maili od rozczarowanych czytelników, którzy docenili, jak dobrze wkładki douszne pomogły im uzyskać spokojny, nieprzerwany sen. W przeciwieństwie do zwykłych słuchawek dousznych, Sleepbuds nie odtwarzały Twojej własnej muzyki; zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie siedzieć w uszach przez noc i przechodzić przez bibliotekę specjalnie skomponowanych utworów, które maskują hałasy, które mogą zakłócać porę snu.

Teraz Bose jest gotowy, aby spróbować ponownie – i wydaje się, że firma jest przekonana, że ​​tym razem wszystko poszło dobrze. Sleepbuds II pojawią się 6 października w cenie 249,95 $. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj. Mają ultralekką konstrukcję, nowe, opatentowane końcówki douszne zapewniające idealne dopasowanie przez całą noc oraz rozszerzoną listę 35 torów, które mają „zakryć i zastąpić” hałas z sąsiadów, ruchu ulicznego, psów i innych nocnych niedogodności, z którymi możesz mieć do czynienia.

: Bose

Podobnie jak za pierwszym razem, 250 USD wydaje się dość drogie jak na produkt w tej niszy, ale Bose twierdzi, że włożył żmudne badania i prace inżynieryjne w Sleepbuds II.

„Bose Sleepbuds II wykorzystują udoskonalenia w naszej opatentowanej technologii maskowania hałasu, ponieważ zakrywanie dźwięku – a nie jego eliminacja – jest lepsze do snu” – powiedział w dzisiejszym komunikacie Steve Romine, szef działu zdrowia firmy Bose. Firma Bose twierdzi, że przeprowadziła badanie, aby potwierdzić twierdzenia, że ​​słuchawki Sleepbuds II rzeczywiście zapewniają lepszy sen większości osób, które je wypróbowują.

Zaktualizowana aplikacja Bose Sleep zawiera 14 ścieżek przeznaczonych do maskowania hałasu, które odzwierciedlają częstotliwości wieczornych zakłóceń, takich jak kroki, chrapiący partnerzy i pracujące silniki na biegu jałowym za oknem sypialni. Ale jest też 15 „Krajobrazów natury”, które zostały skomponowane, aby pomóc Ci uspokoić umysł i obniżyć poziom stresu przed snem.

: Bose

Każda wkładka douszna Sleepbuds II ma ćwierć cala głębokości, dzięki czemu osoby śpiące na boku mogą wygodnie nosić je z głową opartą na poduszce. Mamy teraz powłokę „przeciwcierną”, która według Bose zapobiega skrzypieniu, jeśli obudowa ociera się o materiał. A Sleepbuds II wykorzystują nową antenę, aby zapewnić lepsze i stabilniejsze połączenie z telefonem.

Bateria była przyczyną upadku pierwszej generacji Sleepbuds, a Bose twierdzi, że używa nowej baterii NiMH, która zapewnia 10 godzin odtwarzania. (Aluminiowe etui ładujące jest dobre przez dodatkowe 30 godzin). Możesz przechowywać do 10 utworów z aplikacji Sleep bezpośrednio na słuchawkach dousznych i mają one klasyfikację IPX4 pod względem odporności na wodę i pot.

Bose był pracowitym wrześniem: firma ogłosiła już słuchawki QuietComfort, sportowe i trzy nowe pary okularów przeciwsłonecznych Frames.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook