Gry

Brio firmy Logitech, święty Graal kamer internetowych, kosztuje teraz 40 USD

Niedawno nie można było znaleźć kamery internetowej Brio firmy Logitech (podobnie jak prawie każdego innego rodzaju kamery internetowej renomowanych firm). Jesteśmy teraz w punkcie, w którym możesz uzyskać 40 USD z tego modelu 4K za pośrednictwem Lenovo, obniżając go do 160 USD zamiast 200 USD. To wciąż duża inwestycja, ale jeśli przesyłasz strumieniowo lub po prostu chcesz wyglądać jak najlepiej na spotkaniu, jest to jeden z najlepszych dostępnych rozwiązań, które spełnią te potrzeby.

Lenovo jest obecnie jedyną witryną obsługującą tę ofertę, więc może nie potrwać długo.

Logitech Brio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kamera internetowa 4K HDR firmy Logitech, o nazwie Brio, to wysokiej klasy opcja przeznaczona dla osób, które chcą wyglądać jak najlepiej podczas rozmowy wideo lub transmisji strumieniowej. Obsługuje Windows Hello, a także 5-krotny zoom i nagrywanie 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p.

Właściciele Xbox Series X / S mogą uzyskać 10 USD zniżki na jedną z kart rozszerzeń NVMe 1 TB firmy Seagate w Newegg. Zwykle 220 USD, to 210 USD, jeśli używasz kodu oferty EMCESEU56 przy kasie. To urządzenie jest przydatne do przechowywania gier stworzonych specjalnie dla nowych konsol Xbox, ponieważ jest tak samo szybkie, jak dysk SSD znajdujący się w każdym systemie. Pamiętaj, że użycie kodu będzie wymagać subskrypcji biuletynu ofert Newegg, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Rozszerzenie Seagate 1TB NVMe SSD do konsoli Xbox Series X / S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk SSD NVMe SSD firmy Seagate to urządzenie, którego potrzebujesz, jeśli Twoja kolekcja gier Xbox Series X / S staje się coraz większa. W przeciwieństwie do standardowych zewnętrznych dysków USB, ten jest wystarczająco szybki, aby uruchomić wszystkie najnowsze gry.

Jeśli nie możesz uzyskać wystarczającej liczby ofert na telewizory, Best Buy ponownie oferuje świetną zniżkę na ogromny 85-calowy telewizor 4K HDR Hisense. Zamiast pierwotnej ceny wywoławczej 1700 USD, spadła ona do 1000 USD. Ten model jest dostarczany z wbudowanym oprogramowaniem Android TV, które umożliwia oglądanie większości usług przesyłania strumieniowego bezpośrednio z telewizora bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu, takiego jak urządzenie do przesyłania strumieniowego.

Hisense 85-calowy telewizor 4K z serii H6510G Android

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten ogromny zestaw Hisense oferuje rozdzielczość 4K, Dolby Vision HDR i obsługuje oprogramowanie Google Android TV, dzięki czemu będziesz mieć wszystkie potrzebne aplikacje do przesyłania strumieniowego od razu po wyjęciu z pudełka. Jest również wyposażony w pilota głosowego do wyszukiwania Asystenta Google i przycisków skrótów do Netflix, Amazon Prime Video i innych usług.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook